شد coronavirus-تهدید توکیو المپیک لعنت تمام طول? یک ژاپنی رسمی فکر می کند به طوری…

ژاپنی, معاون نخست وزیر تارو آسو گفته است که سال 2020 توکیو بازی های زده شده توسط مرموز “نفرین” که دوباره ظهور هر 40 سال به اخلال عمده ورزشی عینک.

روز چهارشنبه وزیر با اشاره به آینده رویداد چند ورزشی برنامه ریزی شده برای توکیو در تابستان امسال به عنوان “لعنت,” سوخت لغو ترس که دولت ژاپن به شدت در تلاش برای سرکوب به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نقش ویران کردن با تقویم ورزشی.

ادامه مطلب: ‘این فقط وحشت و دارو خواهد بود که آنهایی تجاری در’ روس در المپیک قهرمان اسکیت باز Yagudin در بیماری همه گیر کوروناویروس

“این یک مشکل است که اتفاق افتاده است هر 40 سال – آن را لعنت المپیک – و این یک واقعیت است” آسو گفت: در یک کمیته پارلمانی.

ژاپنی رسمی تاکید کرد که شرایط فوق العاده به نظر می رسد به تاثیر بازی های المپیک هر 40 سال با شروع سال 1940 هنگامی که این مسابقه لغو شد به علت جنگ جهانی دوم.

ژاپن تا به حال به دست آورده حق میزبانی تابستانی و بازیهای المپیک زمستانی در سال 1940 اما هر دو حوادث لغو شد به دلیل جنگ.

همچنین در rt.com کمیته بین المللی المپیک باقی مانده است ‘به طور کامل متعهد به توکیو 2020 المپیک به عنوان آن را خواستار ورزشکاران به ‘ادامه به آماده شدن برای رقابت

چهل سال بعد بسیاری از ورزشی نیروگاهی از جمله آمریکا و چین و ژاپن را تحریم 1980 بازی های تابستانی در مسکو در اعتراض به اتحاد جماهیر شوروی را به دخالت نظامی در افغانستان است.

در حال حاضر شیوع مرگبار Covid-19 ویروس تهدید به قرار دادن بازی های المپیک 2020 در آستانه لغو.

همچنین در rt.com “غیر مسئولانه که زندگی خود را در خطر است’: اسپانیایی فا, رئیس, انتقاد شدید ایده coronavirus تست برای بازیکنان فوتبال

با وجود این همه گیر است که دیده می شود چندین رویدادهای ورزشی از جمله یوفا یورو 2020 – که به نام و یا به تعویق افتاد ژاپنی مقامات کمیته بین المللی المپیک (IOC) باید مطمئن باشید طرفداران که آماده سازی برای این بازی در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

این هفته کمیته بین المللی المپیک با صدور بیانیه ماندن سازمان “باقی می ماند به طور کامل متعهد” به بازی های المپیک 2020 در توکیو و خواست ورزشکاران به “در ادامه به آماده سازی” برای بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im