‘ما در حال آمدن به شما از کاخ سفید’: NBA قهرمان می فرستد هشدار به ناروا در میان جورج فلوید تظاهرات

سابق بسکتبال ستاره Stephen Jackson به ما وعده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او نمی خواهد دوباره انتخاب این سقوط به تظاهرات علیه خشونت پلیس ضربه تمام ایالات متحده و دریافت پشتیبانی از خارج از کشور.

“من به شما قول می دهم شما را نمی خواهد در کاخ سفید آمده نوامبر. شما نمی خواهد رای من گفتن شما در حال حاضر” جکسون که موفق به کسب یک قهرمانی NBA با سن آنتونیو اسپرز در سال 2003 گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Instagram.

“ما در حال آمدن به شما از کاخ سفید,” او گفت:.

جکسون پیشتر به رسانه ها گفت که او یک دوست نزدیک از جورج فلوید سال پیش به عنوان هر دو آنها بزرگ شد در تگزاس است. تظاهرات بیش از مرگ او در بازداشت پلیس را در سراسر ایالات متحده و ساخته شده راه خود را به کشورها در سراسر جهان است.

اکثر تظاهرات و راهپیمایی های مسالمت آمیز است. با این حال آنها شده اند اغلب به دنبال شورش و غارت در چند شهرستانها عمده ما. موج خشونت وادار دولت و مقامات محلی به صدا در گارد ملی و تحمیل حکومت.

تظاهرات در محل در خارج از کاخ سفید نیز که در آن پلیس با استفاده از گاز اشک آور و فلش چتری به فشار جمعیت به دور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم به مرگ فلوید به عنوان یک “قبر تراژدی” و ابراز حمایت از معترضان مسالمت آمیز. در همان زمان او به شدت به انتقاد از “اوباش” ارتکاب خشونت و غارت و خرابکاری.

همچنین در rt.com گارد ملی رقص ‘Macarena’ قبل از اجرای آتلانتا مقررات منع رفت و آمد. کاربران توییتر معتقدند این یک راه عادی نظامی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de