جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

ویلز دانش آموزان به مدرسه بازگشت پس از سه ماه


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دانش آموزان شروع به بازگشت به مدرسه در ولز برای اولین بار از ماه مارس است.

تعداد محدود خواهد بود و اجازه بازگشت در یک زمان بیش از سه یا چهار هفته به “چک در گرفتن و آماده شدن” پیش از آنچه شده است به نام “new normal” از ماه سپتامبر است.

همه مدارس باید اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های ناشی از کوروناویروس.

آموزش آنلاین ادامه خواهد داد اما همه دانش آموزان در حال ارائه یک تجربه از مدرسه قبل از تعطیلات تابستان.

هدف این است که برای سهولت کودکان در به آرامی آنها را مورد استفاده قرار گیرد به مدرسه دوباره و آنها را فرصتی برای دیدن دوستان و معلمان است.

دانش آموزان را پیدا خواهد کرد خود را در کلاس درس محیط های بسیار متفاوت است.

مدارس از تمام اندازه ها داشته اند به سازماندهی مجدد به منظور کاهش خطر عفونت.

Ysgol Gynradd Cerrigydrudion در کنوی است راه اندازی یک کلاس درس در مدرسه سالن در حالی که دیگران خواهد شد که حداکثر شش دانش آموزان در هر.

اما درس آنلاین نیز ادامه خواهد داد و آنها به دنبال به جلو به احتمال از مدرسه تجربه بودن “حاوی یادگیری” به صورت قابل توجهی در آینده فراتر از سپتامبر.

این روستا مدرسه ابتدایی به طور معمول 80 کودک اما در حال حاضر می تواند اعتراف حداکثر 26 دانش آموزان که شامل کودکان از کلید کارگران است.

“ما برنامه ریزی خواهد شد و امیدوارم اجازه می دهد تا یک اتصال با هر کودک که مایل به بازگشت به مدرسه” گفت معلم سر Eirlys ادواردز.

“و البته ما احترام به خواسته های پدر و مادر که نمی خواهند فرزندان خود را به مدرسه بازگشت اما ما با هدف نگه داشتن در تماس با آنها را با جریان زندگی می کنند نیز هست.

“امیدوارم این خواهد بود که یک گرم تا آنها را به آماده شدن برای ماه سپتامبر به بازگشت اطمینان.”

در Vale of Glamorgan حدود 80% از دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت های مختلف در چرخه بیش از چند هفته آینده.

یک برنامه در حال استفاده, به, معلمان, دانش آموزان و والدین راهنمایی در مدرسه روز و نحوه برخورد با مسائل اطراف اجتماعی فاصله در کلاس درس و زمین بازی.

‘استقبال از محیط زیست’

آن اقتباس شده از یک مورد استفاده توسط یک پیمانکار ساختمان کار در Ysgol فرض Morgannwg در بری.

جین o’leary, از, Vale of Glamorgan شورای اسلامی گفت: “این یک راه خوب برای نشان دادن دانش آموزان و پدر و مادر که همه چیز را در نظر گرفته و آن را ایمن می آیند.”

دیگر مدارس و شوراهای تولید فیلم خود را.

Ms o’leary گفت coronavirus ارائه کرده بود چالش های بزرگ برای شورای 60 مدارس اطراف حمل و نقل, وعده های غذایی, بهداشت و کلاس درس تدارکات اما این قطعات را در جای خود به ارائه یک “امن و محیطی برای کارکنان و دانش آموزان”.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سوالات بیش از حد به آنچه به عنوان یادگیری ممکن است در سال آینده تحصیلی و کسانی که در آموزش و پرورش دنبال خواهد شد و به وزیر آموزش و پرورش برای آینده چه اتفاقی می افتد.

Kirsty ویلیامز گفت: هفته گذشته که او مشکوک حاوی یادگیری بود به احتمال زیاد برای ادامه “برای برخی از زمان” اگر چه او نکرد کامل بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر.

“این سخت است برای قضاوت اما این فکر که ما نمی تواند به هر چه طبیعی است در ماه سپتامبر گفت:” Ms o’leary.

“من فکر می کنم ما خواهید بود در یک مخلوط یادگیری وضعیت زمانی که ما به برخی از آموزش آنلاین و برخی از چهره به چهره است.

“اما آنچه که دقیقا این اعداد و اندازه کلاس ها را بسیار بستگی دارد چه اتفاقی می افتد اجتماعی فاصله قوانین بیش از چند هفته آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول