ویلز لیبرال دموکرات اعضای که می گویند در کنار رهبر

لیبرال دموکرات ها را برگزاری یک نشست مجازی با اعضای آن در ولز در روز شنبه برای کمک به تصمیم گیری های بعدی رهبر حزب.

نمایندگان مجلس آقا اد دیوی و لیلا مورن دو نامزد با نتایج اعلام می شود در 27 اوت.

لیبرال دموکرات خود را از دست داده و تنها ویلز MP در آخرین انتخابات عمومی و حزب تنها یک Senedd صندلی.

که برگزار می شود عضو Senedd (MS) برای برکن و Radnorshire کرستی ویلیامز, وزیر آموزش و پرورش.

این hustings برگزار خواهد شد آنلاین و در دسترس برای همه برای تماشای اگر چه تنها ویلز لیبرال دموکرات عضو خواهد شد مجاز به ارسال سوالات برای داوطلبان است.

Senedd انتخابات ‘اولویت’

خدمت به عنوان معاون رهبر تحت جو Swinson آقا اد دیوی شده است یکی از اقدام رهبران پس از Ms Swinson پایین پا بعد از از دست دادن او را عوام صندلی در ماه دسامبر.

صحبت کردن به بی بی سی ولز پیش از hustings آقا اد گفت: “چشم انداز بر اساس اطراف سبزتر اقتصاد یک جامعه عادلانه تر و بیشتر و مراقبت از کشور”.

شطرنجی Cymru به برگزاری پاییز کنفرانس حزب آنلاین

انگلستان وزرای £1.2 bn ‘پرداخت’ به صورت ویلز دولت

او افزود که در آینده ممکن است Senedd انتخابات خواهد بود “اولویت” برای رهبری خود را به عنوان او پیش بینی سود برای حزب در پشت کرستی ویلیامز “رکورد شگفت انگیز” در دولت است.

“او نشان داده که چه لیبرال دموکرات ها می توانید انجام دهید… ما نشان داده ایم ما می تواند قابل اعتماد با آینده فرزندان ما و در واقع آینده ولز” او گفت:.

پرسید که آیا او نگران بود در مورد ارتباط با حزب لیبرال دموکرات’ فقیر انتخابات و عملکرد با توجه به موقعیت ارشد در زمان کینگستون و سوربیتن MP گفت که او امیدوار اعضا در ولز خواهد تشخیص او راه اندازی یک بررسی به این حزب در انتخابات استراتژی “که کشیده هیچ مشت”.

این حزب در مبارزات انتخاباتی مبتنی بر توقف مبارزه با تروریسم در اروپا و در حالی که آقا اد گفت: لیبرال دموکرات ها باقی خواهد ماند “طرفدار اروپا” با او به عنوان رهبر او همچنین امیدوار است برای نشان دادن رای دهندگان این حزب است و نه “یک ترفند تسویه حساب”.

“ما همچنین کردم این بسیار قوی پیام سبز شغل برای افراد جوان احیای ویلز اقتصاد و اقتصاد انگلیس با تضمین ما در حال سرمایه گذاری در آینده” او توضیح داد: با اشاره به حمایت از تالابهای جزر و مدی در سراسر ولز و ویلز صنعت هوا و فضا.

“ما نیاز به تغییر’

لیلا مورن گفت که پس از 10 سال از سقوط و دو “وحشیانه” انتخابات پیام خود را در hustings خواهد بود که “ما نیاز به تغییر به عنوان یک حزب”.

“ما نیاز به تشخیص وجود دارد که بسیاری از رای دهندگان در ولز به ویژه که احساس می کنید که حزب لیبرال دموکرات واقعا در کنار خود دارند که ما واقعا برای آنها صحبت می کنند.”

او گفت: تا به حال تبدیل شدن بیش از حد لندن-محور و او به رسمیت شناخته شده است که فعالان در ولز باقی مانده بودند “بیروحیه” در آخرین انتخابات عمومی و تصمیم به اعتصاب یک معامله با شطرنجی Cymru و سبزی اجازه می دهد تا یک حزب یک اجرای رایگان در برخی کرسی با هدف تامین pro-باقی می ماند MP.

نماینده آکسفورد غرب و ابینگدن نیز ستایش کرستی ویلیامز برای “کار باور نکردنی” و گفت که اطمینان او را حفظ صندلی خود در این انتخابات یک “بالا اولویت”.

و اگر او می خواهم برای دیدن بیشتر Lib Dem MSs انتخاب “هر چیزی غیر از کاهش در این نقطه خوب است”.

“ما باید بپذیریم که ما در حال شروع از پایه پایین اما مسیر تحت رهبری من در حال رفتن به بالا نه پایین,” او توضیح داد.

پست-Brexit Ms مورن و گفت: نیاز به تمرکز در حال حاضر در “نان و کره مسائل است که مردم واقعا در مورد مراقبت مانند آموزش و پرورش محیط زیست و اقتصاد”.

‘دو نامزد قوی’

هر دو کرستی ویلیامز و حزب رهبر در ولز جین Dodds هستند باقی مانده خنثی در طول مسابقه رهبری.

خانم دادز شد حزب لیبرال دموکرات ” تنها ویلز MP هنگامی که او برنده برکن و Radnorshire byelectionby انتخابات در ماه اوت گذشته.

اما او از دست رفته صندلی چهار ماه بعد.

صحبت های پیش از hustings خانم دادز گفت: “من واقعا افتخار می کنم که ما دو بسیار قوی ایستاده نامزد برای رهبری حزب ما.

“هر دو لیلا و اد انرژی و رانندگی ما را به جلو بازسازی حزب ما از مردمی و ما را برد دوباره در سراسر انگلستان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی