“ما احتمالا جلو پلاگین’: مقامات فلوریدا مجموعه به سرپیچی از وینس مک ماهون و لغو WWE WrestleMania

وینس مک ماهون کهکشان از زبر و خشن ستاره های بزرگ به نظر می رسد هیچ بازی برای گسترش مرگبار coronavirus به عنوان سال 2020 میزبان ایالت فلوریدا به نظر می رسد مجموعه ای برای لغو سالانه رسلمنیا رویداد – مک ماهون با وجود اصرار در غیر این صورت.

رسلمنیا 36 است که مجموعه ای را در تمپا, فلوریدا, آوریل 5th, به نظر می رسد برخی به آخرین ورزشی دومینو به سقوط در پی گسترش COVID-19. سالانه نمایشگاه و رویداد محور WWE سالانه تقویم با داستان اغلب به حرکت از یک سال یا بیشتر قبل از رویداد.

و یا به طوری که در مورد به طور منظم در یک سال است. شروع مرگبار آنفلوآنزای مرغی به سمت چپ پی لغو ورزشی وسایل انتهایی در پی آن و آخرین فیلم از این مجموعه به نظر می رسد به سرگرمی های ورزشی دیدنی و پس از مقامات محلی در فلوریدا نشان می دهد که آنها ممکن است مجبور به WWE دست به تلفن خاموش نشان می دهد که انتظار می رود برای جذب حدود 70,000 طرفداران.

همچنین در rt.com 11-2! رونالدینیو نمرات پنج گل او به عنوان ستاره پاراگوئه, زندان, تیم (ویدئو)

در اوایل این هفته WWE اعلام کرد در بیانیه ای که آنها در نظر گرفته شده به جلو بروید با این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده گفت: “در حالی که ما همچنان متعهد به میزبانی مسابقات در Raymond James ورزشگاه در روز یکشنبه, آوریل 5 ما در حال قرار دادن برنامه های احتمالی در محل که در آن لغو شده است توسط مقامات دولتی مقامات مدنی و/یا سالن های محلی.

سلامت و ایمنی ما طرفداران هنرمندان و کارکنان اولویت های ما هستند و ما در حال نظارت بر وضعیت از نزدیک با همکاران و مقامات دولتی در خلیج تمپا.”

عمده ترین ورزش لیگ در ایالات متحده از جمله NBA, لیگ NHL و دیگران را به طور داوطلبانه بسته درهای خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس – چیزی که Hillsborough County Sheriff چاد Chronister می گوید باید اتفاق می افتد در اینجا.

“من ستایش هر ورزشی حق رای دادن برای گمراهان در کنار احتیاط” Chronister گفت. “من امیدوارم که WWE به شرح زیر کت و شلوار. من هرگز نمی خواهم برای دیدن مردم قرار داده و سود بیش از امنیت عمومی.”

همچنین در rt.com ‘شما می دانید که شما در sh*t!’ رسانه های اجتماعی می بیند طنز به عنوان ووهان تیم فوتبال واریز coronavirus-آمار اسپانیا به بازگشت به خانه

دیگر, رسمی, Hillsborough County کمیسر Les میلر گفت: در اوایل این هفته: “من امیدوار هستم که وینس مک ماهون و مسابقات و WWE را به تماس خود را, اما یک هفته از هم اکنون اگر آنها انجام نشده است و ما هنوز در وضعیت ما در, ما احتمالا باید به جلو و پلاگین در که.”

WWE متعهد شده بود برای برگزاری برخی از آن کوچکتر حوادث با طرفداران در حضور, اما این ایده از انجام همان در 70,000 نفره ریموند جیمز ورزشگاه است یک وضعیت که WWE برنج به وضوح می خواهید برای جلوگیری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de