تونی فرگوسن را “تله ها و مین های زمینی” آماده به دام Khabib Nurmagomedov زمانی که جفت در دیدار خود با عنوان سبک وزن UFC مبارزه در بروکلین در مه, فرگوسن مربی هشدار داده است.

شکست نخوردگان سبک حاکم Khabib و موقت سابق, قهرمان فرگوسن را به پایین پرتاب در UFC 249 در مارس 18 مدتها در انتظار بازی کردن به طور گسترده ای در نظر گرفته به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین تا کنون دیده در MMA.

جفت شده اند و برنامه ریزی برای پاسخگویی در کمتر از چهار نوبت قبلی تنها برای آسیب یا بیماری به دو جنگنده توطئه به کمین تقلا.

اما به عنوان مارس 18 لبه های نزدیک و Khabib و فرگوسن مرحله آماده سازی خود را در امیدوار است در نهایت رو در قفس آمریکایی jiu-jitsu مربی ادی براوو عهد کرده است خود را آماده و در انتظار.

“ما آماده شده است برای Khabib برای مدت زمان طولانی” براوو گفت: در جو روگان پادکست.

“ما همیشه در حال آماده شدن برای بدترین سناریو و Khabib بدترین سناریو.

“او احتمالا بهترین ها در زمین-و-کوبنده کشتی گیر همیشه. این سخت ترین چالش تا کنون در MMA برای سیاره 10 (براوو را jiu-jitsu مدرسه).”

در حالی که ستایش Khabib زمینی مهارت های جعلی توسط کشتی دلاوری او القا از کودکی توسط پدر و مربی Abdulmanap – براوو ادعا کرد که Dagestani phenom هنوز هم تا به حال خارج از روز و حفره های خود را در بازی است که می تواند مورد سوء استفاده شود.

“چیزی که با Khabib, Khabib شکست نخورده است, بدون شک یکی از بهترین مبارزان احتمالا از همه زمان. اما شما رو به یاد داشته باشید این هم وجود دارد یک زن و شوهر از Khabib دعوا – ما را تماشا کرده ام تمام Khabib دعوا – که در آن شما نمی بینید کلاسیک Khabib,” براوو گفت.

“می خواهم با Gleison Tibau (در سال 2012)… وجود دارد برخی از دعوا Khabib (به نظر می رسد انسان).

“شما همچنین می توانید نگاه کنید (رافائل) dos Anjos مبارزه (در سال 2014) – Khabib به روشنی به دست آورد که وجود دارد اما چیزهایی که او نمی تواند انجام دهد که او می تواند با افراد دیگر. او نمی تواند گذشته dos Anjos’ گارد. (او) نیست که آسان به پایین.”

همچنین در rt.com “من قصد دارم به او ضربه سخت به خصوص’: Khabib Nurmagomedov برنامه ای برای زمان از دست رفته در برابر تونی فرگوسن (تصویری)

براوو با اشاره به فرگوسن خود کشتی مهارت به عنوان وجود دارد با بهترین و همچنین نامتعارف طبیعت نما پازل برای مخالفان.

“تونی کشتی خود را تمام goddam زندگی است. وجود نور-سال تفاوت بین تونی کشتی و کونور است (مک گرگور) کشتی.

“تونی پرتاب خواهد D’Arces (چوک) ایستاده از تمام زوایای مختلف و در حالی که شما در حال تلاش به او را پایین. Khabib کردم به مقابله با آن.”

براوو نیز قول داد که “ال Cucuy’ را Khabib دور از مناطق که او می یابد راحت ترین یعنی در برابر قفس و یا در حذف شرایط.

“هنگامی که Khabib را در یک مبارزه که در آن همه چیز را در راه خود را رفتن آن را در برابر حصار وجود دارد یک نگاه در برابر حصار که او همیشه زمانی که او میکشد مرد پایین وجود دارد که نگاه هنگامی که او را در نیمه راه پایین وجود دارد که نگاه و زمانی که آنها در حصار وجود دارد که نگاه که موقعیت بوم.

“بنابراین وقتی که می آید به Khabib آن را به سخت ترین چالش برای مطمئن (برای بچه ها) اما مزیت ما این است که ما دقیقا می دانند که در آن مبارزه است برای رفتن به اگر Khabib موفق” براوو گفت.

همچنین در rt.com “من درک نمی کنم آنچه که در داخل سر خود را’: Khabib Nurmagomedov مذاکرات تونی فرگوسن مرحله نهایی مسابقات (تصویری)

او متعهد است که فرگوسن را از همه نوع از تله ها انتظار برای ‘عقاب’ به زمین در.

“من به شما قول می دهم این, ما انواع مین و تله های در انتظار او است. ما می دانیم که در آن او می خواهد به مبارزه و رفتن وجود دارد به همه نوع از تله ها وجود دارد و هیچ کس در مورد آن می داند.

“Khabib به احترام من یک میلیون درصد است که مرد دیوانه است.

“اما تونی بسیاری از goddam سلاح. او ممکن است بیشتر سلاح هایی که هر کسی در تاریخ UFC” براوو گفت.

The jiu-jitsu متخصص whetted اشتها برای مارس 18 و حتی بیشتر با صحبت کردن مبارزه به عنوان بین “بزرگترین زمین و کوبنده” و “معما” است که فرگوسن.

“بزرگترین زمین و کوبنده در زمان از کونور لباس زیر زنانه, خود, f*cking همه و پس از آن در اینجا می آید, تونی, گاییدن, وحشی enigma در آینده شما را از یک هزار زوایای مختلف” براوو گفت.

“این مسلما بزرگترین مبارزه تا کنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی