‘ما به خود ما راه’: کره شمالی می گوید این کاهش علاقه’ در مذاکرات با آمریکا پس از Pompeo تماس برای فشار بیشتر

کره شمالی گفت: این ایمان از دست رفته در گفت و گو با واشنگتن پس از “بی پروا” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به نام برای فشار بیشتر بر پیونگ یانگ.

در بیانیه منتشر شده توسط دولت اجرا مرکزی کره ای آژانس خبری روز دوشنبه ناشناس کره شمالی دیپلمات مسئول مذاکرات با آمریکا هشدار داد که این کشور ادامه خواهد داد و کار بر روی “ما مهم پروژه های برنامه ریزی شده با هدف بازپرداخت ما با واقعی ترسناک و ناآرامی برای رنج آن را تحمیل بر مردم ما است.”

“ما راه خود ما. ما می خواهیم ما را به زحمت ما” این مقام گفت.

شنیدن Pompeo را بی پروا سخنان ما کاهش یافته و علاقه در گفت و گو با بیشتر اعتقاد.

هفته گذشته Pompeo خواست همه کشورها را به پیونگ یانگ به میز و به “اقامت متعهد به استفاده از دیپلماتیک و فشار اقتصادی” در این کشور بیش از آن موشک بالستیک آزمایش.

همچنین در rt.com کره شمالی می گوید از آن استفاده می شود فوق العاده بزرگ و متعدد پرتاب موشک’ در آخرین آزمایش موشکی

کره شمالی پذیرفته شده آزمون-شلیک چند راکت انداز در دوشنبه حفظ که تست انجام شده برای تقویت امنیت ملی است. ارتش کره جنوبی در عین حال گزارش داد که پیونگ یانگ تا به حال به طور جداگانه راه اندازی چندین پرتابه به دریای ژاپن در اوایل ماه مارس.

آمریکا-کره شمالی مذاکرات نشان داد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید پس از یک وعده تاریخی چهره به چهره دیدار بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در سال 2018 است. مذاکرات باید پس از اجرای هر دو طرف سرزنش یکدیگر برای اینکه تمایلی به سازش.

پیونگ یانگ برای آن بخش شده بود به درخواست برای Pompeo به حذف از تیم مذاکره ادعا که او بازی کرده بود سمی نقش در مذاکرات. ما حاضر به انجام این کار اصرار دارد که Pompeo باقی خواهد ماند به عنوان آن بالا مذاکره.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de