بازیگر Alyssa Milano اجرا شده است یک پیروزی دامان پس از کنگره استیو کینگ (R-Iowa) سرنگون شد و در دولت اولیه مسابقه ظاهرا متوجه نیست که او از دست داده به حتی بزرگتر حامی او دشمن شماره یک: رئیس جمهور.

میلان در زمان به توییتر در سه شنبه شب به خیره نگاه کردن بیش از پادشاه و از دست دادن اعلام کرد: “این چیزی است که ما انجام می دهیم. ما رای نژادپرستان خارج از دفتر.”

اما با توجه به این که آیووا اصلی مسابقات بسته شده, معنی only registered اعضای حزب بازیگران می تواند یک رای گیری معلوم نیست که میلان – یک منتقد سرسخت ایران بود ستایش برای شاه را شکست. به اشتباه به عنوان هر کس دیگری ملی جمهوری خواه کنگره به شوخی “استقبال” میلان به حزب.

نظر آنلاین نیز در زمان jabs در بیدار بازیگر, به یاد او که “کسی که ضرب و شتم پادشاه بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.”

در واقع لیبرال انتشار Vox توصیف اولیه و نهایی برنده – سناتور ایالت آیووا سفت Feenstra – به عنوان کسی که “ضد سقط جنین و پشتیبانی تندرو سیاست های مهاجرتی از جمله ساخت یک مرز دیوار.” به عبارت دیگر Feenstra به عنوان یک تضاد کامل با میلان که به دست آورده شهرت برای او تندرو طرفدار انتخاب و نرم افزار-مهاجرت مواضع.

علاوه بر این پادشاه را شکست فراهم می کند یک آه امداد به تهمت و ایران. این کنگره بوده است خجالت برای جمهوری خواهان با توجه به یک رشته از بحث نظرات او ساخته شده است که در طول سال از جمله تماس خود را یک “ناسیونالیست” و صحبت در مورد نیاز به دفاع از “تمدن غربي را ارزش.”

همچنین در rt.com راست جهانی وبلاگ از دست دادن این طرح با واکنش های خود را به شورش در مینیاپولیس

در ژانویه 2019 در ایران پیوست آمریکا در حمایت از قطعنامه در محکومیت پادشاه برای مصاحبه با نیویورک تایمز که در طی آن او سوال که چرا اصطلاح “سفید supremacist” تبدیل شده است توهین آمیز است. شاه بعدها ادعا کرد که او اشتباه گرفته اما آسیب انجام شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به حال لعنتی شاه پس از زمانی که در برابر استدلال معافیت در ضد سقط جنین قوانین کنگره پیشنهاد کرد که جمعیت انسانی ممکن نیست در همه وجود داشته و بدون “تجاوز به عنف یا زنای با محارم.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی