وزن کمتر و بسته تر محدوده: ایران در دور جدید موشک بالستیک با کامپوزیت ساخته شده موتور (ویدئو)

تهران نورد جدید پیشرفته موشک بالستیک شامل کامپوزیت ساخته شده موتور است. این موشک جدید به دو برابر سبک تر از مدل های قبلی است اما بیشتر عملیاتی محدوده.

جدید پرتابه رونمایی شد توسط رئیس نخبگان انقلاب اسلامی, سپاه پاسداران) عمده ژنرال حسین سلامی روز یکشنبه. ویدئو منتشر شده توسط رسانه های دولتی ایران نشان می دهد دو موشک های جدید بر روی صفحه نمایش در طول این رویداد و همچنین به عنوان فیلم از تست راه اندازی.

موشک لقب Ra می خواهم-500 است که گفته می شود بسته بندی شده با موتورهای ساخته شده تا حد زیادی از مواد کامپوزیت. آن را به طور قابل توجهی روشن ساخت و مهمات جدید دو برابر سبک تر از مدل قبلی — Fateh-110 موشک. موتور حاوی الیاف کربن است که گفته می شود قادر به تحمل فشارهای بالا را به عنوان 100 بار و درجه حرارت تا 3000 درجه سانتیگراد است.

استفاده از مواد مرکب نیز کمک به افزایش در محدوده عملیاتی با ره می خواهم-500 رسیدن به حداقل 500 متر — نسبت به برخی از 300 متر از مهمات.

جدا از این موشک کالباس نیز پرده برداری از یک موتور طراحی شده برای استفاده در مراحل بالا از نور فضاپیما است. موتور ساخته شده با استفاده از همان مواد کامپوزیت به عنوان نظامی خود را تقویت و آن را قادر به بردار رانش است که ضروری است در تنظیم خوب عنوان یک فضاپیما در مدار.

در روز بعد ایران نیز راه اندازی یک ماهواره لقب ‘ظفر’ — فارسی برای ‘،’ ظفر گفت: به توان علمی ماهواره قرار است به جمع آوری تصاویر از زمین که می آید دستی در مطالعه های مختلف, طبیعی, ظهور, یعنی, زمین لرزه.

همچنین در rt.com ‘ما فشار خود را به فرصت’: رهبر شهید نیروی هوایی ساخته شده است تا با وجود تحریم های آمریکا

راه اندازی آن, اما نه دقیقا به نوبه خود پیروز — فضاپیما لعنتی خاموش با موفقیت و در عین حال شکست خورده برای به دست آوردن سرعت به اندازه کافی به واقع رسیدن به مدار. هنوز موفق به انتقال برخی از با ارزش تله متری است که انتظار می رود بیشتر را راه اندازی موفق تر رسانه های دولتی گزارش شده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی