Weed & شربت افرا: آنچه که مردم در حال خرید و وحشت در کشورهای مختلف در حال رشد در میان Covid-19 بحران

به عنوان دولت به مردم توصیه می شود برای محدود کردن حرکات خود را در تلاش برای محدود کردن گسترش Covid-19 آن باعث وحشت خرید sprees – با مردم نشان متمایز تفاوت های منطقه ای در ‘باید’ اقلام است.

ترس از بودن قادر به دریافت نگه دارید از ملزومات برهنه اگر مجبور به سوراخ کردن در خانه برای هفته ها در پایان به عنوان ویروس کشنده نوردد جهان شاهد هزاران نفر با عجله به سوپر مارکت ها و پاک کردن کل قفسه های مواد غذایی در زمان ثبت. با وجود گسترده دستورالعمل صادر شده در حداقل های اجتماعی به فاصله’ برخی آماده شد به صف برای ساعت های طولانی به مطمئن شوید که آنها کردم که یک چیز ضروری قبل از رفتن به خانه و بسته شدن دروازه.

این روند به نظر می رسید به لگد کردن در استرالیا با صحنه های وحشت-خرید کاغذ توالت نزولی به بحث و fistfights. نگرانی بیش از کاغذ توالت – که در کل به نظر می رسد به طور خاص استفاده از در دفاع در برابر (و یا درمان) Covid-19 – سپس در سراسر جهان گسترش.

در هلند بسیاری از خیابان ها در آخر هفته گذشته به مطمئن شوید که آنها نمی خواهید به گرفتار شود از علف های هرز پس از آنکه دولت اعلام کرد تمام کافی شاپ ها را بسته میان شیوع:

شاید فکر آنها در حال رفتن به در این برای مسافت های طولانی مردم ایرلند رفت و مواجه نگردند یدکی یخچال فریزر با دوبلین برق خرده فروشان گفتن رسانه های محلی در هفته گذشته که آنها به طور کامل به فروش می رسد خارج از لوازم.

در ضمن در کالیفرنیا یکی از سه بدترین آسیب دیده آمریکا پس از وقوع, مردم فیلم برداری شد, تشکیل صف های طولانی در خارج از فروشگاه اسلحه احتمالا فکر که در بدترین سناریو از کمبود گسترده و غارت حداقل آنها را تا دندان مسلح.

شده است وجود دارد یک اجرا در گندم سیاه در روسیه با ساکنان برخی مواد غذایی با helpfully عمر مفید طولانی میان عدم قطعیت بیش از فقط چه نوع جدول زمانی coronavirus در فروشگاه برای ما و یا اگر زنجیره تامین مواد غذایی اصلی را به مبارزه به عنوان Covid-19 تدابیر گرفتن آن است.

کسانی که با یک دندان شیرین نیز پوشش خود را larders با شربت افرا تولید کنندگان در کانادا گفت: آنها تا به حال با عجله عظیمی از سفارشات از سوپر مارکت ها – عمدتا در آمریکا و به دلیل نگرانی که مسیرهای حمل و نقل می تواند نهفته چند ماه پایین خط از در حال حاضر.

همچنین در rt.com Covid-19 همه گیر می تواند همچنان برای 2 سال, آلمانی متخصص بهداشت هشدار

در حالی که تقریبا سه چهارم جهان را به شربت افرا می آید از کبک, کانادا, فدراسیون, Quebec شربت افرا تولید کنندگان است که به خوبی مواجه نگردند و در برابر هر گونه بیماری همه گیر مباهات ‘ذخیره استراتژیک’ در حدود 80,000 بشکه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de