ضعیف و بی معنی’: تایگر وودز انتقاد برای هدف پیام در اعتراض به جای پلیس در میان جورج فلوید تظاهرات

تایگر وودز گلف باز و NBA آیکون مایکل جردن هم شکسته و خود را به سکوت در خشونت های پلیس که منجر به جورج فلوید مرگ در ایالات متحده درآمد واکنشهای پس از تماس برای فشار سیاسی و پایان دادن به غارت.

جنگل تماشا لس آنجلس شورش در نزدیکی خانه اش در جنوب کالیفرنیا به عنوان یک وعده نوجوان گلف باز در سال 1992 شاهد غارت و خشونت و تظاهرات پس وحشیانه پلیس حمله در ساخت و ساز کارگر و فعال رادنی کینگ.

او رفت و تبدیل به اولین مرد سیاه و سفید به پیروزی کارشناسی ارشد در باشگاه گلف آگوستا ملی که در آن سیاه پوستان بودند که پس از مطالعه خارج شدند و گفته است که او “قلب می رود” به خانواده جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس برگزار زانو خود را بر روی گردن خود را در خشونت آمیز بازداشت در مه 25.

“من همیشه بیشترین احترام را برای ما اجرای قانون” گفت: جنگل که بازی گلف با بحرانزده آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از یک رابطه است که قبل از شروع میلیاردر به قدرت رسید.

“آموزش آنها را تا مجدانه به درک چه زمانی و در کجا به استفاده از زور. این تکان دهنده فاجعه به وضوح عبور این خط.

همچنین در rt.com “من p*ssed کردن!’ UFC میان قهرمان اسرائیل Adesanya ارائه سخنرانی پرشوری در سیاه و سفید زندگی می کند تجمع ماده (تصویری)

“ما می تواند ما را به نقطه بدون سوزاندن بسیار محله ای که ما زندگی می کنند. من امیدوارم که از طریق سازنده و صادقانه مکالمات ما می توانیم ساخت امن یکپارچه جامعه است.”

شش بار قهرمان NBA اردن پیشتر به نام به رای “تغییرات سیستماتیک” در این سال انتخابات ریاست جمهوری و تحت فشار قرار دادن رهبران به “تغییر قوانین ما” و اضافه کرد که او “عمیقا متأسف واقعا دردناک و ساده عصبانی است.”

“من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی” افزود: شارلوت هورنتس مالک. “من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.

“ما نیاز به ادامه مسالمت آمیز عبارات در برابر بی عدالتی و تقاضای پاسخگویی. هر یک از ما باید بخشی از راه حل است و ما باید با هم کار برای اطمینان از عدالت برای همه است.”

همچنین در rt.com ‘Gutless شرکت محور دری وری سخن گفتن’: Michael Jordan بیانیه جورج فلوید مرگ در دیدار با مخلوط واکنش

حامیان نایک که با انتشار یک بیانیه ضد نژادپرستی آگهی در هفته گذشته در پاسخ به اردن با اعلام یک پیام پشتیبانی می کند اما سخنان او باعث مخلوطی از ستایش و انتقاد در رسانه های اجتماعی با برخی از طرفداران ضمن تشکر از او را برای اعمال نفوذ خود را در حالی که دیگران پیشنهاد او گرفته شده بود بیش از حد طولانی به صحبت کردن.

وودز احساسات دریافت حتی بیشتر تقسیم شده دریافت. “من عاشق [اردن] بیانیه دیروز که زده هر دو همدلانه وتر با یک بسیار قوی به اندازه کافی” نوشت: یک پیرو تماس بیانیه خود را “ضعیف و بی معنی”.

دیگران گفت: جنگل برای محکوم کردن تهمت و زیر سوال که چرا او تا به حال گرفته شده از یک هفته به نظرات عموم شناخته شده پس از مرگ فلوید که دیده است رئیس جمهور تهدید به استقرار ارتش در میان افزایش خشم و صحنه های خشونت در برخی از کشورها.

همچنین در rt.com “این همان چیزی است که یک رهبر به نظر می رسد مانند: NBA ستاره بن سیمونز انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ‘بزدل’ پس از ‘پیام های نفرت’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net