شهردار اورشلیم به شهر کوچک پیش بینی جدید در فلسطین در پایتخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه, صلح, طرح’ گفت: RT که اورشلیم همیشه درست پایتخت فلسطین و رئیس جمهور ایالات متحده برای جهل.

مغلوب ساختن پیشی جستن ‘چشم انداز’ به صورت صلح پرده در کاخ سفید در روز سه شنبه به تشریح راه حل دو دولت را با اورشلیم مناسب باقی مانده “میخواهد سرمایه” از اسرائیل در حالی که یک فلسطینی جدید سرمایه می تواند تاسیس در شرق شهرستان مرکزی در اورشلیم.

“بیت المقدس پایتخت فلسطین و اورشلیم است که تنها به عنوان یک حومه بیت المقدس” احمد ابو Hilal told RT. “ما نمی خواهد بی خانمان از شهر تاریخی و ما همیشه بخشی از اورشلیم.”

جزئیات این طرح برآورده شده است با خشم فلسطینی ها که در زمان به خیابان ها در اعتراض به آنچه آنها می گویند به مقدار یک طرح بین تهمت و اسرائیل نتانیاهو را به ضمیمه بیشتر از زمین های خود و مشروعیت بخشیدن به اسرائیل در زمان اشغال سرزمین های فلسطینی.

Hilal گفت: صلح واقعی باید “عادلانه و صادقانه” مقابله و مغلوب ساختن پیشی جستن است “نه از آن” و اضافه کرد که رییس جمهور طرح تنها در مورد رای به مدت دیگری در کاخ سفید است.

“او نمی داند که فلسطین, او نمی داند هر چیزی. او فقط مراقبت از خودش را ندارد نماینده مردم فلسطین”

یک “نقشه مفهومی” از آنچه که جدید اسرائیل-فلسطین در مرزهای می خواهم نگاه منتشر شد در طرح جدید. این پیش بینی دولت فلسطین به نظر می رسد مانند یک هاج خپله انکلاوها تقریبا به طور کامل احاطه شده توسط اسرائیل با یک تونل ایجاد ارتباط بین غزه و کرانه باختری است.

همچنین در rt.com فلسطینی خشم بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را “معامله قرن’ در دیدار با اسرائیلی اشک آور گاز و گلوله های لاستیکی در غرب بانک

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de