ما شما را محافظت می کند – و یا دیگری: اعضای ناتو توافق برای گسترش ماموریت عراق را بدون توجه به بغداد اجازه

ناتو قول داده است به گسترش آموزش عملیات در عراق متوقف ماه گذشته پس از آمریکا ترور یک ژنرال ايراني. با خشم رو در کشور خارجی دخالت بغداد تمایلی به تأیید این طرح است.

اتحاد توافق “در اصل” به “افزایش” آن ماموریت آموزشی در عراق پس از نشستی در بروکسل در روز چهارشنبه دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت. وقتی پرسید که آیا بغداد بود تصویب پروژه ناتو سر کوتاه آمد اما.

“ناتو در عراق به دعوت دولت عراق و ما را از تنها ماندن در عراق تا زمانی که ما خوش آمدید. زیرا ناتو به طور کامل احترام عراق حاکمیت و تمامیت ارضی” استولتنبرگ گفت. “همه چیز ما خواهد بود در مشاوره نزدیک و هماهنگی با دولت عراق.”

ما که نیروی محرکه ناتو قطعا نمی شرکت در “در هماهنگی نزدیک” با عراق که آن را دستور حمله هواپیماهای بدون سرنشین که ترور ایران فرمانده سپاه قدس قاسم سلیمانی در بغداد در ماه گذشته. قاسم سلیمانی که در راه خود را برای دیدار با عراق نخست وزیر عادل عبد المهدی زمانی که او کشته شد در یک عملیات انجام شده در پشت دولت بغداد بازگشت.

کمی تعجب می کنم که عراقی ها در حال شکاک تر از همیشه در مورد خارجی حضور نظامی در کشور خود. ترور باعث رای در پارلمان عراق خواستار اخراج نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا هر چند دولت هنوز به دنبال از طریق در حال حرکت است.

با ما باقی مانده ناتو قدرتمند ترین و با نفوذ دولت عضو برون سپاری ماموریت آموزشی به این اتحاد ممکن است انجام این کار بسیار به mollify مردم عراق با احتیاط پس از نقض مکرر از کشور خود را “حاکمیت و تمامیت ارضی’.

همچنین در rt.com ما نمی خواهد توجه عراق را برای خروج نیروهای نظامی خواستار حضور نظامی وجود دارد ‘مناسب’

پیش از این نشست در بروکسل در روز چهارشنبه وزیر دفاع علامت Esper گفت که گسترش ناتو اجازه خواهد داد که واشنگتن برای کاهش آن نظامی “رد پا” در عراق و نقل و سربازان آن در جاهای دیگر. اما با ما امتناع حتی بحث در مورد خروج با مقامات عراقی فقط در ماه گذشته واشنگتن تعهد به خروج باقی مانده است مشکوک.

در حالی که جناح نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از سربازان فرستاده خواهد بود برای تقویت این آموزش تلاش های ناتو پیشنهاد کرده اند این حرکت می تواند شامل “چند صد” سربازان اضافه شده به 500 یا بیشتر ناتو پرسنل در حال حاضر مستقر شده اند. ماموریت متوقف شد در ماه گذشته پس از سلیمانی ترور اما استولتنبرگ گفت: آموزش خواهد رزومه “در اسرع وقت” ارائه هیچ جزئیات در مورد وضعیت مذاکرات با مقامات عراقی.

همچنین در rt.com پنتاگون هنوز ‘کار’ استقرار موشک های پاتریوت را در عراق اذعان بغداد ‘اجازه’ نیست اعطا شده است

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su