‘ما پیشنهاد می کنیم برای یک تاخیر از قهرمانی اروپا’: ایتالیایی فا رئیس خواستار یورو 2020 به تعویق افتادن

ایتالیایی فدراسیون فوتبال می گوید آن را برای تماس لیگ قهرمانی اروپا به تعویق افتاد با توجه به ادامه اختلال ناشی از شیوع کروناویروس.

در یک مصاحبه تلویزیونی با SportMediasat رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا گابریل Gravina گفت: “ما پیشنهاد می کنیم برای یک تاخیر از مسابقات قهرمانی اروپا.

“ما سعی خواهد کرد برای رسیدن به پایان این مسابقات به دلیل آن است که عادلانه تر و درست تر پس از بسیاری از سرمایه گذاری ها و فداکاری های باشگاه است.”

Gravina گفت که او می خواهد فوتبال مقامات به زمان بیشتری برای اروپا لیگ داخلی خود را به صورت کامل فصل و حفظ یکپارچگی مربوطه خود را در مسابقات. به عنوان آن می ایستد لیگ در حال بررسی گزینه های خود را در صورتی که آنها قادر به تکمیل کامل خود را ثابت لیست قبل از تابستان است.

همچنین در rt.com ‘کل shutdown’: فوتبال اروپا مقامات محکم برای تاثیر کامل لغو فوتبال تا سپتامبر – گزارش

Serie A, همراه با بسیاری از دیگر عمده فوتبال اروپا لیگ از جمله لیگ برتر در حال حاضر به حالت تعلیق به عنوان قاره تلاش برای مقابله با ادامه گسترش coronavirus.

و Gravina گفت که تعویق انداختن تابستان مسابقات که قرار است به اتفاق در سراسر 12 کشور اروپایی از جمله ایتالیا از 12 ژوئن تا جولای 12, اجازه می دهد اروپا فوتبال جهان برای بازگشت به حالت عادی قبل از بازنگری قهرمانی اروپا یک بار دیگر.

نمایندگان اروپا لیگ باشگاه ها و بازیکنان را در شرایط اضطراری یوفا ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه 17 مارس با تابستان مسابقات انتظار می رود از ویژگی های به شدت در دستور کار است.

Gravina اعلام کرد که او امیدوار است این سری یک فصل می تواند رزومه و تکمیل شود تا پایان ژوئن است اما اشاره کرد که این فصل می تواند تمدید بیشتر از ماه است.

همچنین در rt.com ستاره های ورزشی در مقابل coronavirus: آیا ورزشکاران معروف انجام می دهند در میان همه گیر? (عکس)

او همچنین گفت که تیم باید سهولت آموزش در طول اجرا از لیگ میدارد تا دوباره پس از بحران جلوگیری کرد.

“اگر لیگ شد به سر در آغاز ممکن است من می خواهم این سوال را ترک آموزش برای لحظه ای,” او گفت:.

“اجازه خروج از پسران در خانه آنها به بازیابی انرژی جسمی و روانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im