‘ما را به فرماندار درب’: اخراج آمازون اعتصاب رهبر پاکستان بزرگتر اعتراض اگر Covid-19 ایمنی خواسته های برآورده نشده

رهبر آمازون انبار اعتصاب خود را مبارزه برای یک محل امن به فرماندار نیویورک را در صورت نیاز به او گفت: RT. مقامات شهرستان در حال بررسی این که آیا او از کار اخراج شد در اقدامی تلافی جویانه برای اعتراض.

کریس Smalls, آمازون کاردانی که رهبری روز دوشنبه اعتصاب در megacorporation ماموت استاتن آیلند انبار معتقد است که او از کار اخراج شد بیش رهبری او اعتراض اما او گفت RT او نیست انجام می شود مبارزه برای ایمنی از آنچه بودند تا زمانی که به تازگی کارکنان خود شخص. “من برنامه عمل است به ادامه مبارزه تا زمانی که ساختمان در حال تعطیل,” او گفت:. “آنها رو از شر من برای جلوگیری از این جنبش اما آنها در واقع قدرت و انگیزه من را به مبارزه ادامه خواهد داد.”

این اعتصاب را خواستار شد متوسط: تعطیل کردن و ضد عفونی انبار کافی تمیز کردن وسایل و تجهیزات حفاظت شخصی و در عمل امن اجتماعی فاصله دستورالعمل. “مردم می ترسند به کار” در عظیم از 5000 نفر تسهیلات گفت: – حتی تمیز کردن خدمه – از آنجا که این شرکت حاضر به ضد عفونی کردن تسهیلات خود را حتی پس از به عنوان بسیاری به عنوان ده نفر تست مثبت برای کوروناویروس.

همه ما درخواست شد که محافظت شده است.

همچنین در rt.com آمازون متعلق به زنجیره مواد غذایی کارگران در کنار sickout’ برای ایمنی بهتر و مزایا به عنوان غول خرده فروشی برخورد با حملات گسترده

آمازون اصرار دارد آن را اخراج Smalls پس از پنج سال اشتغال از آنجا که او را شکست قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک کارمند مبتلا به کوروناویروس. E-commerce غول گفت: ABC اخبار او “دریافت هشدارهای متعدد نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و قرار دادن ایمنی از دیگران در معرض خطر است.” Smalls, اما اشاره کرد که وجود دارد روش به طور معمول به دنبال شلیک کارکنان که قلم در مورد او.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز خواسته است ملی روابط کار هیئت مدیره به بررسی شلیک هشدار داد که کارکنان حق دارند به سازماندهی تحت دولت قانون و “اقدام تلافی جویانه توسط مدیریت” غیر قانونی است. چنین اقدامی در میان همه گیر او گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه است “نیز غیر اخلاقی و غیر انسانی است.”

همچنین در rt.com درام رول لطفا! و بزرگترین برنده مرگبار جهانی ویروس…

برخی از 50 به 60 کارکنان شرکت کننده در این اعتصاب که الهام گرفته از یک شبیه تظاهرات در شیکاگو و جلب توجه رسانه های بین المللی. با سه چهارم از ما در حال حاضر تحت نوعی از قرنطینه یا مستند آمازون و دیگر خرید آنلاین عظیم تبدیل شده اند ضروری برای عملکرد جامعه است. اما اگر این شرکت همچنان به نوبه خود یک گوش ناشنوا به کارمند نگرانی Smalls هشدار داد “ما را مجبور به رفتن در بالای سر خود و رفتن به دولت نزدیک به آنها را.” او قصد دارد به یک گروه از معترضان به فرماندار اندرو کومو ” در آلبانی اگر به آن می آید.

اگر آمازون واکنش نشان نمی دهند…ما را به فرماندار درب. این چیزی است که ما انجام خواهد شد در یک یا دو روز. ما قطعا برنامه ریزی بزرگتر اعتراض و برنامه ریزی برای رفتن به فرمانداری.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de