‘ما را اجرا’: دنور کلرادو رو 40 روز “در خانه ماندن” نظم در پاسخ به کروناویروس

رو 125 تایید موارد Covid-19 و با مقدار بیشتر تست به انجام دنور شهردار مایکل هنکاک به ساکنان خشن هشدار به ماندن در خانه برای بعد از 40 روز.

“این یک توصیه دیگر. مردم نیاز به ماندن در خانه” هنکاک گفت: در بعد از ظهر دوشنبه با اعلام “ماندن در خانه” سفارش, کلرادو, شهرستان پایتخت. سفارش را به اثر در پایان از کسب و کار در روز سه شنبه و در اثر باقی می ماند تا آوریل 10.

هنکاک شهروندان هشدار داد که مقامات را “اعمال” نظم “هنگامی که و که در آن ما می توانیم.”

در حالی که وجود داشته است و هیچ مرگ و میر ناشی از کروناویروس در دنور آن را مشکوک است که می تواند وجود داشته باشد بسیاری از کشف موارد مثبت به عنوان کلرادو تلاش کرده است برای دریافت منابع به درستی تست شهروندان در یک مقیاس گسترده.

همچنین در rt.com دموکرات بلوک دوم تلاش برای تصویب coronavirus محرک اقتصادی در آمریکا

هنکاک هشدار داد دنور ساکنان تنها به ترک خانه های خود برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی دکتر و یا به ورزش, اگر چه آنها دستور داد به تمرین های اجتماعی فاصله اگر هر یک از کسانی که همه چیز.

ماری جوانا پزشکی مغازه ها باز باقی خواهد ماند — ماری جوانا قانونی در دولت — اما تفریحی ماری جوانا مغازه ها بسته خواهد شد. فروشگاه های مشروبات الکلی نیز نزدیک است.

“اگر شما بیمار در خانه بمانند. اگر شما بیمار شما نیاز به ماندن در خانه بیش از حد” هنکاک گفت. او همچنین هشدار داد شهروندان را به “وحشت خرید” در پاسخ به این منظور.

دولت به عنوان یک کل است که گزارش شده بیش از 600 نفر از coronavirus و هفت مرگ و میر ناشی از این بیماری تا کنون. فرماندار Jared پلیس قبلا خواست ساکنان مکرر فروشگاه های مواد غذایی کمتر و در حد وقت خود را در خارج از منزل حتی برای ورزش است. او همچنین دستور داد غیر ضروری کسب و کار به طور موقت قطع خود را در فرد کارکنان به نصف.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im