‘ما خواهد بود مستقل’ کاتالونیا منطقه ای رهبر پاکستان

کاتالونیا را جانشینی از اسپانیا است “کاملا غیر قابل برگشت” رهبر منطقه ای Quim Torra گفت که او آماده مذاکره با تاریخ جدید برگزاری همه پرسی در دونتسک با دولت مرکزی در مادرید.

Torra ملاقات با نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در بارسلونا روز جمعه به طرح دستور کار برای بزرگتر مذاکرات در کاتالونیا آینده برگزار می شود بعد از آن در ماه فوریه است. آنها ملاقات کرده ام برای اولین بار در بیش از یک سال بعد از قبلی مذاکرات سقوط در اواخر سال 2018 است.

اما به نظر می رسد رئال مادرید و بارسلونا هستند و پس از رفتن به میز مذاکره با کاملا مخالف مواضع. سانچز که با شور و نشاط رد ایده کاتالونیا استقلال و همه پرسی گفت که “آنچه که دولت اسپانیا پیشنهاد یک راه اندازی مجدد.”

اما Torra به رویترز گفت او نیست به دنبال “راه اندازی مجدد” به عنوان فراق از راه با اسپانیا “کاملا غیر قابل برگشت است.”

ما مستقل خواهد شد.

حل “داغ تضاد” بین بارسلونا و رئال مادرید به معنی اجازه دادن به “کاتالان مردم تصمیم خود را در آینده ای دموکراتیک و مسالمت آمیز” او گفت:.

Torra است که نادیده گرفتن 18 ماه محرومیت از کار برای خود طرفدار استقلال فعالیت باقی می ماند کاتالان رهبر گفت: او قصد دارد به بحث در مورد تاریخ جدید برگزاری رفراندوم در مذاکرات آینده با سانچز.

کاتالونیا برگزار شد استقلال در اکتبر سال 2017 که در 92 درصد رای به تقسیم از اسپانیا. همه پرسی که مادرید غیر قانونی تلقی شد خدشه دار با خشونت سرکوب رای دهندگان توسط پلیس اسپانیا. کاتالان مجلس تصویب اعلامیه استقلال پس از رای دادن.

حکم معلق توسط دولت اسپانیا که محلول مجلس محلی و دستور برگزاری انتخابات. چهره های اصلی در استقلال فشار از جمله کاتالان معاون رئیس جمهور Oriol Junqueras بودند را در پشت میله ها برای سازماندهی همه پرسی. منطقه, رهبر, کارلس Puigdemont فرار کرد اسپانیا برای فرار از محاکمه است اما خود حکم بازداشت هنوز هم می ایستد.

در ماه اکتبر سال گذشته کاتالونیا متزلزل شد با تظاهرات خشونت آمیز به عنوان تظاهر کنندگان با پلیس درگیر شدند و سوخته ماشین دوباره خواستار استقلال از اسپانیا و انتشار آن زندانی شده.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی