آن را “ظالمانه” است که جولیان آسانژ می ایستد دادگاه در لندن در “توخالی آمریکا ادعا می کند” که تغییر نکرده اند در ده سال گذشته Kristinn Hrafnsson گفت: امیدوار کننده دفاع کرده است برخی استدلال قوی برای جلوگیری از استرداد.

“مطلقا هیچ چیز جدید است که در اینجا ارائه شده این صبح توسط خدمات تاج دادستان به نمایندگی از ما پیگرد قانونی” Hrafnsson گفت: یک جمعیت از روزنامه نگاران که جمع خارج Woolwich تاج دادگاه که در آن استرداد شنوایی برای آسانژ آغاز شد.

وکلا به نمایندگی از مقامات ایالات متحده ارائه استدلال که “از همان چیزهایی که ما شده ایم شنوایی برای ده سال است.” در جولای 2010 ویکی لیکس متهم شده بود از قرار دادن به ما زندگی می کند در معرض خطر افشای آن نظامی و عملیات اطلاعاتی در سراسر جهان, اما “ده سال بعد هیچ شواهدی از چنین آسیب برساند.”

“و به خلاف آمریکا رسمی شد مجبور به اعتراف منینگ در دادگاه در سال 2013 بود که هیچ کس از لحاظ جسمی صدمه به دلیل افشاگری در سال 2010 و 2011. و در حال حاضر در سال 2020 آنها در دادگاه قادر به ارائه یک تک شواهد که آسیب” Hrafnsson یادآوری مطبوعات قبل از ضربه زدن به طرف ما.

و من نشسته بودند و گوش دادن به این ادعا این ذهنی ادعا و تفکر: چرا ما در بحث آسیب است که نازل شده توسط ویکی لیکس در سال 2010 و سال 2011 ؟ چرا ما صحبت کردن در دادگاه در مورد جنایات جنگی ترور شهروندان بیگناه توسط ارتش این کشتار از رویترز روزنامه نگاران?

اگر تحویل به ما آسانژ سنا به اتهام حمل 175-سال حکم زندان. به عنوان Hrafnsson معتقد است که آمریکا ادعا می کند “بودند توخالی ده سال پیش و آنها نمی افزایش مشروعیت به عنوان سال رفتن به.”

آسانژ وکلا آماده کرده ایم ده ها تن از “قاطع برهان” است که می تواند جلوگیری از استرداد. این ارائه خواهد شد “فردا روز پس از فردا و در هفته پیش رو در این مبارزه برای عدالت است.”

در هر حال وجود استرداد محاکمه یک رسوایی Hrafnsson اشاره کرد: “این شرم آور چیزی است که ما باید به دفاع از روزنامه نگاری در یک دادگاه قانونی در این کشور است.”

همچنین در rt.com آسانژ را به آمریکا استرداد شنیدن آغاز می شود: آنچه در آن است همه چیز در مورد, و ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

این زندانی ناشر تیم حقوقی معتقدند او بعید است که برای دریافت عادلانه و بی طرفانه آزمایشی در ایالات متحده, اما در جریان رسیدگی در بریتانیا نیز به دور از عیب و نقص.

دادگاه در Woolwich تنها ده کرسی متعلق به عموم مردم Hrafnsson نشان داد و روزنامه نگاران مشکل در داخل است.

“بسیار سخت به بحث در مورد باز و شفاف رسیدگی به خصوص زمانی که میکروفن آنقدر بد است که شما را مجبور به دراز گوش خود را به شنیدن آنچه که ارائه شده” ویکی لیکس editor-in-chief اضافه شده است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de