“ما باید به هضم تاج!’: هندی نانوایی سر تبدیل می شود (و معده) با Covid-19-مضمون شیرینی (تصویری)

به عنوان Covid-19 همه گیر درک جهان, یک نانوایی در کلکته گرفته شده تجارت به یک سطح جدید عبور از ویروس با مضمون شیرینی به همه داوطلبان بدون اتهام. اما این ایده را ترک کرده است برخی از ساکنان احساس کمی تهوع.

پاتوژن شیرینی دیده می شود می تواند در ارائه Hindusthan شیرینی – یک مغازه کوچک در کلکته را Jadavpur منطقه – که دیوار آراسته با صف آرایی گریه می کند در برابر این بیماری کشنده یک اعلام کرد “ما باید هضم تاج.”

“سه نوع تاج ما آماده: یکی از آجیل بادام زمینی یکی دیگر از کیک و یکی دیگر از sandesh,” نانوایی را مالک گفت Ruptly دومی مورد با اشاره به سنتی بنگالی دسر.

ما تصمیم گرفته شده که ما آن را به فروش نیست ما مشتریان زمانی که آنها می آیند به من مقابله به خرید برخی از شیرینی … آنها استعداد خواهد شد یک جعبه.

هر چند فروشگاه را مالک می گوید: اهل تفریح و بازی ایده به معنای بلند کردن ارواح در میان افسرده بحران بهداشتی و گسترده در سراسر کشور lockdown نگه داشتن صدها میلیون نفر در خانه های خود برخی از ساکنان آن را احساس عبور از خط چند حتی گفت: این میکروب به شکل کیک را برای همیشه از بین برد و طعم خود را برای شیرینی.

به خصوص یکی از تب منتقد به نام زمان زندان برای هر کس که آمد تا با ایده اول اصرار آنها تغذیه می شود “تنها این عمل شنیع” به مدت دو هفته متوالی در حالی که دیگران ابراز نگرانی واقعی است که عجیب و غریب, جاذبه تنها کمک به گسترش این “چیز واقعی” به مشتریان که گله به نانوایی کوچک.

نفرت به دور از تنها واکنش با برخی کاملا تحت تاثیر قرار توسط این فروشگاه خلاقیت.

با وجود سراسر کشور مستند, اعمال ماه گذشته و به پایان می رسد در اواسط ماه مارس, West Bengal وزیر Mamata بانرجی به تازگی مجاز شیرین مغازه ها را باز باقی می ماند با ساعت محدود در سراسر کشور با توجه به Hindustan Times. تصمیم فرستاده خیل از قند محروم از شهروندان برای دریافت, خود را رفع, باعث Hindusthan نانوایی به رول کردن آن Covid با مضمون رفتار میکند.

تنها با برخی از 5,300 تایید موارد Covid-19 هند به نظر می رسد فرار از سرنوشت آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی – که دیده می شود در بیش از 100,000 عفونت – اما این کشور به بیماری تلفات است با این وجود در حال افزایش است. بدترین ضربه ایالت ماهاراشترا شد برای اولین بار به عبور از 1000 مورد در روز سه شنبه اضافه کرد بیش از 150 عفونت در یک روز در حالی که در تامیل نادو نشسته نه چندان دور در پشت با نزدیک به 700 موارد است.

همچنین در rt.com اصلا سیاسی موضوع’: هند اجازه می دهد تا صادرات داروهای مربوط به Covid-19 درمان به ‘بد-آمار کشورهای در میان ردیف با ما

امید به حل و فصل اختلاف با واشنگتن بر ممنوعیت صادرات بر هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا در حال حاضر تحت آزمایش های بالینی به عنوان یک درمان برای Covid-19 – دهلی نو در روز سه شنبه لغو محدودیت هموار کردن راه برای صادرات به ایالات متحده. در حالی که تولید کنندگان از مواد مخدر هنوز هم نیاز به تایید از مقامات مرکزی آنها می گویند محموله به کشورهای در حال “تمام مجموعه” خودی کسب و کار هند گزارش شده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im