“ما در حال حاضر به… رابی سوج?’ Coronavirus جلسه طول می کشد به نوبه خود غیر منتظره

پخش رسانه ها پشتیبانی نمی شود در این دستگاه

اگر شما شنیده ام عبارت “این بی سابقه تایمز’ یک بار در چند ماه گذشته شنیده اید این هزار بار.

جهان به عنوان ما آن را می دانستند بیشتر است و چه کسی می داند که آن را همیشه به حالت عادی بازگشت ؟

طرفداران فوتبال خود را دیده اند ورزشی دنیا قرار داده تا در آجر. و پنج شنبه شب شاهد یکی دیگر از عجیب و غریب لحظه ای در خیابان داونینگ در این زمان.

وزیر بهداشت مت Hancock مشغول پرداختن به ملت منظم دولت در کنفرانس خبری که او همه را خاموش نگهبان اعلام کرد: “ما در حال حاضر به….رابی سوج?”

حتی او به نظر می رسید شگفت زده کرد.

اما این نبود بداهتا قسمت 606. وحشی نمی کوره MP برای غرب Suffolk در مورد اینکه آیا آرسنال می تواند برنده این عنوان در سال آینده اگر آنها نشانه Jadon سانچو جک گریلیش, Kalidou Koulibaly و دولت می آید تا با یک واکسن.

هیچ سابق ولز هافبک – پیوستن به این جلسه در نقش خود به عنوان یک آینه روزانه نویس – تا به حال جدی سوال سیاسی است.

او پرسید: “چرا می junior tennis, بازیکنان, ورزشکاران و گلف بازان دریافت جلسات مربیگری اما افراد جوان که بازی طبقه کارگر بازی فوتبال مجاز نیست؟”

هنکاک بود پرتاب شده توسط خود را غیر منتظره مصاحبه ، او sympathised با این دیدگاه اما گفت که: “متاسفانه این قوانین باید در محل.”

پرسید که آیا Hancock یا دولت علمی مشاوران می تواند نشانه ای که چگونه مردمی فوتبال می تواند اجازه داده می شود به راه اندازی مجدد به وزیر بهداشت گفت: “برخی از پروژه های ما در حال قرار دادن در محل مانند این تست و ردیابی است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد وجود دارد سعی کنید به نگه داشتن تعداد موارد جدید را در حالی که اجازه می دهد بیشتر اجتماعی فاصله اقدامات برداشته و این است که ما می توانیم.”

وی افزود: “ما می خواهیم فوتبال مردمی به عنوان به زودی به عنوان ما با خیال راحت می توانید.”

هفته آینده: Chris Sutton می شود پاسخ های بیشتر از Priti پاتل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de