Jon Jones ادامه سلطنت خود را از تسلط بیش از UFC نور سنگین وزن را بدست آورد در شنبه شب اما چند آمار و ارقام در MMA جامعه باید گفت که پیروزی خود را در برابر دومینیک ریس آمد و به عنوان یک نتیجه بد داشته باشد.

دیرین UFC نور قهرمان سنگین وزن Jon Jones را از خواب بیدار در صبح روز یکشنبه با عنوان کمربند بار دیگر در اختیار خود را اما او UFC 247 حریف دومینیک ریس بخشوده می تواند برای انتظار همان.

جونز اهدا شد پیروزی در تغ (48-47, 48-47, 49-46) اما شیوه ای که در آن آمد شده است منبع بحث از لحظه اعلام شد در تویوتا سنتر در هوستون تگزاس.

همچنین در rt.com UFC 247: Jon Jones باعث می شود تاریخ را به عنوان او را حفظ نور عنوان سنگین وزن با بحث برنده شدن بیش از Dominick ریس در هوستون

ریس شکست نخوردگان رقیب به نظر می رسد به یک مورد خوب برای برنده شدن در سه دور اول. سرعت خود را بود مشکل معمولا بسیار تشکیل شده جونز که آن را سخت برای رسیدن به مقابله با مبارزه در اوایل. رقیب بیرون زده قهرمان را از طریق 15 دقیقه اول این مبارزه در هر مقام UFC, آمار, و آن را تنها در 10 دقیقه آخر که در آن جونز – شاید سنجش که درک خود در مسابقات قهرمانی کمربند شل شد – رشد خود شدت.

آن ثابت می شود به اندازه کافی. زمانی که تغ اعلام شد و جونز نشان داد که ویکتور آن تنظیم کردن یک گردباد از بحث در هر دو رسانه های اجتماعی و پخش خود را به عنوان به صحت جونز’ نفع خود و دولت از قضاوت در مخلوط هنرهای رزمی به عنوان یک کل.

دانیل Cormier, گرم ترین رقیب جونز’ حرفه ای بود کمی کمتر داغدار در ارزیابی خود از مبارزه و به ثمر رساند هر چند او پذیرفت که تنها 49-46 کارت امتیازی به نفع جونز غیر معمول بود.

این سنگ در ضمن تصمیم به اقامت در خارج از آن.

اسرائیل Adesanya های UFC میان قهرمان که درگیر شده است در بسیار کلامی رقابت با جونز در ماه های اخیر تصمیم گرفتند برای کارآمد تر ارزیابی مبارزه و جونز’ عملکرد, به tweeting, سه, ساده, نامه در پاسخ.

حداکثر هالووی یکی دیگر از قهرمان سابق UFC در زمان یکی دیگر از زاویه و گفت که مبارزان باید آگاه باشند از رسمی نمرات پس از هر دور که ورزش رزمی’ هستند تنها فعالیت های که در آن ورزشکاران نمی دانم در نتیجه تا زمانی که بازی به پایان رسیده است.

بسیار شبیه به دیگری نزدیک جونز پیروزی چند سال پیش در برابر Alexander Gustafsson این مبارزه تقریبا قطعا باید عاقبت. ریس’ وضعیت به عنوان یک سگ بالا در 205lbs مطمئن است در حال حاضر حداقل به این معنی که وجود خواهد داشت چند دعوا پایین آمدن لوله برای 30 ساله.

طول زمان او را به صبر برای فرصت دیگری در جونز خواهد بود جالب ‘tell’ از هر دو UFC و قهرمان که چگونه نزدیک او آمد به دست گرفتند عنوان از او در شنبه شب در تگزاس است.

همچنین در rt.com “من تخت, پول’: Donald Cerrone می گوید او هیچ pay-per-view برای پول, Conor McGregor مبارزه در UFC 246

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de