“ما نیاز به ماسک ما نمی خواهیم دیگران آنها را’: مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و ما لوازم پزشکی ‘دزدی’

رد اتهامات از “مدرن دزدی دریایی’ برای تصرف و انتقال محموله های حیاتی ماسک محافظ از متحدان آن در آلمان و فرانسه و ایالات متحده آمریکا به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد وضعیت دقیق ‘مخالف است.’

در مورد جنجال بر کاخ سفید فشار ایمنی دنده تولید کننده 3M به اولویت بندی و گام به گام واردات از ماسک محافظ از آن کارخانه های چینی به آمریکا – اغلب در هزینه از مشتریان دیگر از جمله آمریکا و نزدیکترین متحدان – مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و این اتهامات از “مدرن دزدی دریایی.”

شده است وجود دارد هیچ قانون دزدی دریایی. آن مخالف بود.

“ما بسیار نا امید در 3M… آنها می توانید فروش به دیگران, اما آنها باید مراقبت از کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در روح واقعی ” امریکا و اولین سیاست.

همچنین در rt.com “امریکا و اولین’: Covid-19 در معرض ترک در دو سوی اقیانوس اطلس همبستگی به ما snatches تا فرانسه محدود ماسک

مغلوب ساختن پیشی جستن روشن نیست که دقیقا چه چیزی از او به معنای ‘مقابل دزدی دریایی’ ظاهرا نشان می دهد که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس قانونی زمینه را برای تصرف محموله.

در اوایل این هفته تحویل 200,000 ماسک چپ یک 3M کارخانه در چین برای سرمایه تنها به ضبط مسیر و تغییر مسیر به ما با توجه به برلین سناتور داخلی Andreas Geisel که که شرمنده این قرار است “اطلس همکاران” برای این “عمل مدرن دزدی دریایی.”

همچنین در rt.com ما snatches ماسک از آلمان در عمل ‘مدرن دزدی دریایی’ – برلین سناتور

“اگر مردم به ما چه ما باید برای مردم ما, ما در حال رفتن به بسیار دشوار است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پاسخ دادن به یک سوال جداگانه در مورد فشار بر 3M به اولویت بندی سفارشات از ما.

ما نیاز به ماسک, ما نمی خواهیم مردم دیگر آنها را

“ما با استفاده از دفاع تولید عمل بسیار با قدرت. گاهی اوقات به طور مستقیم در بسیاری از موارد به طور غیر مستقیم فقط یک تهدید از آن است که معمولا به اندازه کافی” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

شما می توانید آن را تلافی چرا که آنچه در آن است

با وجود تهمت “کار سخت” با 3M به مطمئن شوید که سفارش خود را به صورت 180 میلیون N-95 ماسک برآورده شده است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ایالات متحده آمریکا است که درد و رنج شدید پزشکی درجه با پوشش کمبود.

در ضمن تهمت به ذکر است که برخی از کشورهای در امریکا شده اند که آمار خیلی سخت و در عین حال هنوز هم خواستار بسیار بیشتر از منابع مورد نیاز حتی با مقامات توزیع میلیون ها نفر از ماسک از فدرال ذخایر.

همچنین در rt.com ما خریداری فرانسه-محدود ماسک صورت برای پول نقد از چین – فرانسه رسمی به RT

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de