روسیه دیپلمات ارشد آمریکا درخواست کرده است به سازمان دیده بان حقوق بشر رئیس توقف پخش اطلاعات غلط در مورد روسیه آمادگی برای مبارزه با Covid-19 بعد از او تبلیغ یک مقاله ادعا این اجازه ثروتمند خرید پنکه.

آناتولی آنتونوف روسیه و ایران در واشنگتن به قلم مذهبی از حجاب زن مسلمان به این گروه مدیر اجرایی, Kenneth Roth که توییتی که کرملین بود “هیچ کاری برای جلوگیری از ثروتمند روس ها از خرید پنکه” همه در حالی که “خروج روس ها عادی احتمال کمبود از این زندگی صرفه جویی در تجهیزات است.”

راث را توییت شد بر اساس گزارش مسکو تایمز با استناد به مصاحبه با کارشناسان پزشکی و ناشناس “افراد ثروتمند,” گفته می شود و در شکار برای آرزو هواکش که کمک coronavirus زده بیماران تنفس.

اگر چه مقاله خود می گوید که “روسیه به نظر می رسد بهتر موقعیت شروع از کشورهای دیگر وقتی که می آید به پنکه” و 5000 دستگاه های آماده برای درمان Covid-19 بيمار در دولتی مسکو بیمارستان به تنهایی و “به طور متوسط حدود 29 هواکش در هر 100 ، 000 ساکنان” در دسترس در سراسر کشور (به عنوان مخالف به ایتالیا را 8 در هر 100000 نفر) قطعه ذکر شده است که اکثر زندگی صرفه جویی در تجهیزات پزشکی متمرکز شده است در مسکو و سنت پترزبورگ.

در حالی که ممکن است سریع برخی از نگرانی در بیش از نیمی از روسیه 438 Covid-19 مورد (262) گزارش شده در پایتخت است که در مرکز این کشور در مبارزه با این بیماری است.

شلیک به عقب آنتونوف گفت که روسیه که تا کنون موفق شده است در شامل گسترش ویروس قرار داده شده است “بهنگام اقدامات” در محل است که اجازه آن را “برای مقابله با این تهدید جهانی به مراتب موثر تر از در کشورهایی که HRW به طور کلی اجتناب از انتقاد است.”

ما می خواهیم مدیر اجرایی سازمان دیده بان حقوق بشر نه به گمراه کردن خوانندگان خود را در نیویورک و در سراسر جهان در مورد فعالیت های دولت روسیه در مبارزه با عفونت کروناویروس.

آنتونوف پیشنهاد کرد که به جای ترویج “خبر جعلی” و تحریک بیگانه ستیزی و Russophobia سیاستمداران و چهره های عمومی در ایالات متحده تمرکز بر ادغام تلاش با بقیه جامعه بین المللی به دفع کردن بیماری همه گیر.

امروز بیش از همیشه تلاش های مشترک جامعه بین المللی مهم هستند… صرفه جویی در زندگی است اولویت بالا در حال حاضر.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان ارتش روسیه تحویل کمک پزشکی هوایی در نزدیکی رم به مسکو تظاهرات برای کمک به کروناویروس زدگان ایتالیا

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی