UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin اصرار سلامت “طرفداران کارکنان و بازیکنان باید اولویت شماره یک ما” به عنوان فوتبال اروپا حاکم بدن به تعویق افتاد یورو تا سال 2020 2021 میان coronavirus بیماری همه گیر.

این تصمیم اعلام شد روز سه شنبه پس از یک جلسه با 55 عضو انجمن, هیئت مدیره باشگاه اروپا انجمن و هیئت مدیره از اروپا لیگ.

این مسابقات قرار بود برگزار شد از 12 ژوئن تا ژوئیه 12 سال 2020 با مسابقات بازی های برگزار شده را در ماهی تابه-قاره فرمت سراسر 12 شهرستانها میزبان در 12 کشور مختلف است.

همچنین در rt.com یوفا یورو 2020 به تعویق افتاد تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

با توجه به COVID19 شیوع یوفا اعلام کرد این مسابقات خواهد بود به عقب رانده 12 ماه و در حال حاضر محل در سال 2021 از 11 ژوئن تا 11 جولای.

در بیانیه منتشر شده پس از نشست UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin اصرار سلامت “طرفداران کارکنان و بازیکنان باید اولویت شماره یک ما” و این که این سازمان شد ساخت “بزرگترین قربانی”.

“ما در راس یک ورزش است که تعداد زیادی از مردم زندگی می کنند و تنفس شده است که کم گذاشته توسط این نامرئی و حرکت سریع حریف” Ceferin گفت.

“این است که در زمان مانند این است که فوتبال در جامعه نیاز به نشان دادن مسئولیت, وحدت همبستگی و نوع دوستی.

“سلامت طرفداران کارکنان و بازیکنان باید اولویت شماره یک ما و در آن روح یوفا مطرح طیف وسیعی از گزینه های که مسابقات می تواند در پایان این فصل با خیال راحت و من افتخار می کنم از پاسخ همکاران من در سراسر اروپا فوتبال.

“وجود دارد یک روح واقعی همکاری با همه شناخت که آنها تا به حال به قربانی کردن چیزی به منظور دستیابی به بهترین نتیجه.

“این مهم است که به عنوان حاکم بدن از فوتبال اروپا یوفا, led روند و بزرگترین قربانی.”

وجود داشته است ادعا یوفا شد به تقاضای عظیم £275 میلیون دلار ($336mn) در جبران خسارت ناشی از بازآرایی. Ceferin قاطعانه بود UEFA ادامه خواهد داد به صندوق بازی کمتر توسعه یافته مناطق به حداقل رساندن آسیب.

“حرکت یورو 2020 می آید در هزینه برای UEFA اما ما بهترین های ما برای اطمینان حاصل شود که حیاتی بودجه برای مردمی زنان فوتبال و توسعه بازی در 55 کشور تحت تاثیر قرار نیست” اسلوونیایی گفت.

“هدف بیش از سود ما بوده است اصل راهنما در نظر گرفتن این تصمیم برای همیشه از فوتبال اروپا به عنوان یک کل.

همچنین در rt.com یوفا به تقاضای سنگین $336 میلیون دلار غرامت به تعویق انداختن یورو تا سال 2020 2021

“فوتبال نشاط بخشی است و نیروی قدرتمند در جامعه است. فکر جشن پان اروپایی, جشنواره فوتبال در خالی stadia با ترک فن مناطق در حالی که این قاره در خانه نشسته است در انزوا است سیاه و یکی یکی ما را قبول نمی کند برای جشن سالگرد 60 از رقابت.”

به تعویق افتادن می تواند برخی از خبر خوب برای فوتبال اروپا با این حال; تابستان خواهد بود در حال حاضر رایگان در اروپا, لیگ خود را به صورت کامل فصل در صورت امکان پس از این قاره را در لیگ های بزرگ متوقف شد با توجه به شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی