دو روز شکار برای الکساندر Ivanitsky 1964 المپیک کشتی آزاد قهرمان و احترام مفسر و ویرایشگر است در تراژدی به پایان رسید و پس از او داشت غرق در طول سفر به جنگل برای جمع آوری قارچ.

یک داوطلب تیم ملی شده بود به دنبال توکیو مدال طلا و نیروهای مسلح جانباز پس از او اعلام شد که ناپدید شد در یک جنگل در روزا منطقه در روز چهارشنبه منجر به پلیس غواصان و یک هلیکوپتر برای راه اندازی یک جستجو عمده تلاش است.

82 ساله وسایل و تلفن شد و در نهایت در بر داشت در نزدیکی یک رودخانه پس از پسر او پیشنهاد کرد که ممکن است مشکلات قلبی می تواند منجر به او را غرق.

“تا زمانی که ما امید به یک معجزه – اما متاسفانه یک فاجعه اتفاق افتاده است” میخائیل Mamiashvili رئیس فدراسیون کشتی روسیه گفت: TASS.

همچنین در rt.com ‘المپیک برگزار نمی بدون تماشاگر’: روسی, ژیمناستیک, آیکون سوتلانا Khorkina نشان می دهد داشتن توکیو بازی های آنلاین

“این یک بی اندازه از دست دادن خانواده اش, همسر, پسر و نوه. Ivanitsky متعلق به قهرمانانه مردم بودند که کودکان از جنگ با یک حس غرور و درک است که آنها نشان دهنده یک پیروز ملت است.

“وجود دارد یک thread در حال اجرا را از طریق تمام عمر خود را. این احساس مسئولیت عظیم درک کشور آنها نشان دهنده اشکال مردم او را دوست دارم.

“این یکی از پایه های داخلی ما در ورزش به ویژه کشتی است. این است که ما میراث بزرگ و پر برکت حافظه است.”

و همچنین المپیک شکوه Ivanitsky که متولد استان دونتسک در سال 1937 برنده طلا برای اتحاد جماهیر شوروی در مسابقات قهرمانی جهان در سال 1962 1963, 1965 و 1966.

او مورد مطالعه در روسیه در دانشگاه دولتی تربیت بدنی در سال 1966 به دست آورده و رسمی روزنامه نگاری مدارک در پایتخت آکادمی علوم اجتماعی در سال 1979 داشتن منصوب شده است سردبیر اصلی برنامه های ورزشی از Gosteleradio پخش امپراتوری.

همچنین در rt.com “من آرزو می کنم ما تا به حال در تماس با یکدیگر بیشتر’: پاتیناژ قهرمان Medvedeva شوکه Alexandrovskaya مرگ

که اجازه داده او را به ترکیب دانش خود را از ورزش و, گزارش commentating در باز و بسته شدن مراسم از سال 1980 المپیک تابستانی در مسکو.

همکار کشتی بزرگ الکساندر Medved گفت که او تا به حال دیده می شود آخرین Ivanitsky در مسابقات قهرمانی اروپا در ایتالیا در ماه فوریه است.

“ما به طور مداوم نگه داشته و در تماس با او و او به من سالگرد” گفت متعدد جهانی و المپیک قهرمان شناخته شده به عنوان ‘خرس’.

“او قوی و قدرتمند و سالم کسی است که به دنبال یک رژیم و پس از خود نگاه کرد. من فقط تعجب می کنم که چگونه این می توانست اتفاق افتاده است.

همچنین در rt.com پاتیناژ تراژدی: روسیه متولد ستاره Alexandrovskaya بود که برای درمان صرع مربی می گوید:

“ما دوستان ما در همان تیم ما برنده طلای المپیک برای اولین بار با هم بودند و ما با هم در این بازی ها در سال 1980.”

الکساندر ژوکوف رئیس جمهور روسیه در کمیته المپیک به نام Ivanitsky یک “ورزشکار بزرگ” و “فرد فوق العاده”و Mamiashvili متعهد است که این فدراسیون خواهد “قطعا ارائه تمام کمک های لازم” به Ivanitsky خانواده.

“مهم ترین چیز در حال حاضر است برای حمایت از عزیزان خود را,” او گفت:.

این سازمان اضافه شده است که وجود داشته است هیچ کیفری سوء ظن در اطراف کشف از دانشگاه دولتی مسکو مدرس بدن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی