“ما باید منتظر یک بیمار به مرگ بنابراین دیگران می توانند با استفاده از بستر خود & ونتیلاتور’ – دکتر در سخت ترین ضربه اکوادور شهرستان به RT

کمبود تخت و مواد مخدر و هواکش و دنده محافظ دیده می شود کادر پزشکی در گوایاکیول اکوادور مبارزه با یک نبرد از دست دادن در برابر Covid-19 یک دکتر محلی گفت: RT, دعوت از جامعه جهانی برای مداخله.

واقع فقط حدود 260 مایل در جنوب پایتخت, کویتو شهر برن فشار از شیوع کروناویروس در آند کشور که از روز شنبه گزارش داد 4,450 موارد و 242 مرگ و میر. نزدیک به 70 درصد از تایید موارد آمده از Guayas استان به گوایاکیول – کشور بزرگترین شهر و بندر اصلی.

سرد عکس از بدن ستون در خیابان های این شهر سردخانه به سر می برند و گورستان به سرعت در حال اجرا از دفن فضا را ساخته اند و بین المللی عناوین. اما کسانی که در خط مقدم هستند و دلسرد از صحبت کردن.

همچنین در rt.com بدن Covid-19 قربانیان شمع تا در خیابان های اکوادور به عنوان ساکنان التماس مقامات برای کمک به

RT صحبت کرد به یک دکتر که نخواست نامش فاش شود ترس او می تواند اخراج برای شکستن سکوت در مورد آنچه که تبدیل به یک فاجعه ملی.

“ما شاهد کمبود در تمام فروشگاه های مواد مخدر هر دو خصوصی و توسط دولت کنترل می شود… ما باید بیمارستان که در آن وجود دارد نه به اندازه کافی تخت که در آن هیچ هواکش که بحرانی برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

کمبود تجهیزات در بیمارستان ظرفیت و همچنین ضروری تجهیزات حفاظتی بدان معنی است که پزشکان باید به انتخاب غیر ممکن است به طور موثر در حال انتظار برای به شدت بیمار بیماران مبتلا به مرگ او گفت:.

آن را با غم و اندوه عمیق من باید بگویم که در بسیاری از موارد ما مجبور به صبر کنید تا زمانی که یک بیمار می میرد بنابراین شخص دیگری می تواند بستر خود و دستگاه تنفس مصنوعی.

مبارزه با Covid-19 طول می کشد تلفات سنگین در حرفه پزشکی که به خاطر رسیدگی به بیماران با وجود خطر زندگی خود را بدون حفاظت کافی. با توجه به گزارش اخیر توسط Guayas, کالج پرستاران هفت پرستاران باید شکست به این بیماری در حالی که 147 نفر دیگر آزمایش مثبت است.

این شماره دکتر گفت: یک کتمان حقیقت.

“بیش از 40 پزشکی کارگران در طول درگذشت pandemic: پزشکان و پرستاران. داده ها پنهان نگه داشته شده از چشم های عمومی.”

در اینجا بسیار مهم است به درک که کادر پزشکی نمی توانند کار کنند در این شرایط است.

عدم وجود تجهیزات حفاظتی است که قریب است که آن را مجبور به بسته شدن یکی از بیمارستان در شهرستان با توجه به دکتر.

همچنین در rt.com اکوادور Covid-19 فاجعه است فاجعه انسان ساخته شده — از آنجا که برای نخبگان سیاسی عادی Ecuadorians فقط, یکبار مصرف,

با توجه به وضعیت در حال توسعه در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ نوری در انتهای تونل است و در مورد به دست آوردن حتی بدتر زمانی که نمرات از بدن شروع به فروپاشی راست در خیابان های او هشدار داد.

آن را علت ویروسی همه گیر را به یک به نوبه خود [به صورت] بدتر با توجه به [ظهور] از دیگر بیماری های ناشی از تجزیه اجساد.

به عنوان دولت از رئیس جمهور لنین مورنو نتواند به معکوس جزر و مد – آخرین اقدامات برای ساخت اضطراری گورستان و نگهداری اجساد در غول کامیون یخچال – دکتر گفت: سازمان بهداشت پان آمریکا و سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیاز به گام تا بشقاب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im