‘ما هیچ پس انداز!’ بازیکنان تنیس راه اندازی طومار درخواست برای کمک مالی در طول coronavirus بحران

تنیس حرفه ای بازیکنان با پایین رتبه بندی به نام در تنیس کارفرمایان به آنها را با ارائه کمک های مالی در طول coronavirus همه گیر است که در سمت چپ آنها را بدون درآمد و پس از تمام مسابقات متوقف شد.

بیش از 700 بازیکنان امضا کرده اند یک دادخواست آنلاین راه اندازی شده توسط گرجستان ورزشکار صوفیه Shapatava که گفت که ناگهانی خاموش قرار داده و بسیاری از بازیکنان در آستانه ورشکستگی.

ادامه مطلب: راجر فدرر اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به خانواده های آسیب پذیر تحت تاثیر coronavirus

تنیس حرفه ای بازیکنان در سراسر جهان متوقف شد به رقابت در حالی که ورزشکاران باید منابع برای حمایت خود را برای یک زن و شوهر از ماه, کاهش رتبه بازیکنان زیادی رنج می برند. بسیاری نمی خواهد بود قادر به پشتیبانی از زندگی روزمره خود و سپس بازگشت به بازی بعد از سه ماه بدون رقابت” این دادخواست گفت.

این بازیکن که در رتبه 371 در جهان شکایت کرده است که اجرا وقفه در مسابقات را خالی و جیب خود را به عنوان آنها در سمت چپ و بدون هر گونه فرصت برای کسب پول.

کاهش-رتبه بندی بازیکنان تنیس هیچ پس انداز و آن را بسیار سخت موضوع,” Shapatava گفت. “معمولا همه پول در سمت مربیگری باشگاه یا مسابقات و یا جایزه-پول مسابقات اما در این وضعیت کشورهای در مستند بنابراین هیچ راهی برای به دست آوردن درآمد اضافی. ما هیچ امنیت و نه هر کسی که مراقبت از ما.”

Coronavirus شیوع به طور جدی تحت تاثیر تنیس برنامه مجبور به تعویق افتادن یا لغو بزرگترین مسابقات از جمله ایندیان ولز و میامی باز است.

همچنین در rt.com برزیلی, rising star Thiago Seyboth وحشی می شود 1st حرفه ای تنیس به قرارداد coronavirus

دومین گرند اسلم رویداد فصل باز فرانسوی که باید بازی شده در مارس موکول شد برای پاییز. 2020 ویمبلدون مسابقات است که انتظار می رود لغو شود و همچنین.

در اوایل این هفته کمیته بین المللی المپیک (IOC) نقل مکان کرد و در سال 2020 توکیو بازی به 2021 برای اطمینان از ایمنی از همه شرکت کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de