‘ما هیچ چاره ای جز به تماس با شما: World champ ماریا Lasitskene میان بالا ستاره به درخواست پوتین ‘ذخیره’ فدراسیون دو و میدانی

برترین ورزشکاران روسی از جمله قهرمان جهان بالا جهنده ماریا Lasitskene تبدیل شده به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور درخواست او را ‘نجات’ فدراسیون دو و میدانی که آنها ادعا می کنند به ‘در آستانه فاجعه است.’

این ورزشکاران که واجد شرایط برای رقابت در مدار بین المللی حتی در وضعیت خنثی خواسته رئیس دولت روسیه برای پیدا کردن راهی برای خروج از بحران پوشا بیش از پنج سال است.

ادامه مطلب: ‘خنثی پرچم نیست, شرم, شرم است که در گیر یک دوپینگ ردیف’: جهان بالا-پرش قهرمان Lasitskene در روسیه, ورزش, بحران

در نامه سرگشاده ای خطاب به پوتین, ورزشکاران شکایت کرده است که هیچ چیز انجام شده بود برای حل بحران بی سابقه ای را برانگیخت با ادعای حمایت دولت دوپینگ با وجود داشتن ثابت اطمینان از مقامات روسی برای محافظت از پاک کردن رقبا.

عزیز ولادیمیر ولادیمیرویچ, روسی, دو و میدانی شده است در بحران پس از 2015. در این دوره تعداد زیادی از مقامات از جمله رئیس کمیته المپیک روسیه (ROC), وزیر ورزش و رئیس فدراسیون دو و میدانی فدراسیون (RUSAF) جایگزین شده است. ما به طور مداوم شنیده اظهارات که همه چیز ممکن است انجام شده است برای محافظت از ورزشکاران روسی” نامه به عنوان خوانده شده.

و در حال حاضر پنج سال بعد ما ورزشکاران و مربیان حتی اجازه ندارند برای نشان دادن پتانسیل خود را به عنوان آنها ممنوع از انجام در سطح بین المللی و حتی در وضعیت خنثی. با شروع از 1 جولای ملی ما فدراسیون می تواند به طور کامل اخراج از جهان دو و میدانی اگر هزینه های اعمال شده توسط بدن حاکم را پرداخت نکرده است.

سال گذشته شما وظیفه ROC با کار کردن اقدامات لازم برای بازگرداندن بین المللی عضویت RUSAF و آن را روشن است که شما نگرانی در مورد سرنوشت روسیه و میدانی و ورزشکاران است.

یک سال گذشت از آن زمان به بعد اما این وضعیت فقط بدتر شده است. ما هنوز هم نمی بینم هر طرحی برای حل بحران و هیچ چاره ای جز به آدرس شما شخصا.

همچنین در rt.com آنها به عمد’ فریب من: ما با حداکثر سرعت دویدن پادشاه کلمن به حالت تعلیق پس از دیگری از دست رفته دوپینگ تست – اما آماده ساخته شده ببخشید

ما می خواهیم به طور مستقیم خود را با توجه به فاجعه بار دولت از چیزهایی که در فدراسیون دو و میدانی. ما در آستانه فاجعه است. ما امیدواریم که برای حمایت و درک” در بیانیه ای گفت:.

سال گذشته جهان دو و میدانی معلق به حالت تعلیق در روند دادن وضعیت خنثی به ورزشکاران روسی در میان رسوایی دوپینگ مربوط به جهان مدال نقره بالا جهنده Daniil لیسنکو. جدید RUSAF مدیریت پذیرفته گناه شلیک تمام مربیان و مقامات درگیر در لیسنکو ردیف.

همچنین در rt.com ‘درخواست آرمسترانگ Gatlin & کلمن’: روسیه قهرمان پرش ارتفاع Lasitskene می گوید USADA رئیس به ‘سازمان دیده بان زبان خود را پس از تماس برای بان کی مون

به منظور ابقاء, RUSAF موظف به پرداخت 11 میلیون دلار جریمه به جهان دو و میدانی است که تهدید به حذف روسیه از بدن را دریافت پول قبل از ژوئیه 1.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de