‘ما باید بسیاری از دوستان در جهان’: ظریف می گوید هیچ انگیزه نهان به Covid-19 کمک, تماس, این عمل همبستگی’

وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio کنار خار پیشنهادات که کمک از مسکو برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس آمد با نیت خود را بیان کرد کشور تا به حال هیچ چیز به ترس از روسیه کمک.

در مصاحبه با یورونیوز Giorgia Orlandi منتشر شده در جمعه, خبرنگار فشرده Di Maio به فاش کردن “هدف واقعی” پشت مسکو ماموریت برای ارائه تجهیزات پزشکی به مدیترانه ملت با استناد به آمورف “شک و تردید” و “ترس” است که کمک می shift بین المللی اتحاد پس از شیوع بیماری می میرد.

“فدراسیون روسیه فرستاده است ماسک صورت هواکش و کادر پزشکی و تیم ها برای ضد عفونی کردن ساختمان های عمومی و شهرهای ما” Di Maio گفت. “آنها کمک کرده اند در راه خود را در یک عمل کردند.”

ایتالیا یک کشور است که به عنوان یک نتیجه از کمک های که آن را به تعظیم و تسلیم به کشورهای دیگر. ما در G7 و ما باید بسیاری از دوستان در جهان است.

همچنین در rt.com ناشکری: بالا, ایتالیایی, روزنامه تماس روسی Covid-19 کمک های ‘بی فایده’ دلالت پوتین با استفاده از پزشکی ماموریت نظامی سراغ

Orlandi تلاش برای اذیت کردن مخرب طرح های در بسته کمک می آید بر روی پاشنه از گزارش در یک روزنامه ایتالیایی La Stampa صدایی هشدار دهنده است که مسکو هواکش و کارشناسان پزشکی به سادگی یک راه برای قرار دادن روسی, چکمه, ایتالیایی, خاک, و این که اکثریت آن را تامین شد “بی فایده است.”

با ایتالیا سابق بالا دیپلمات فرانکو فراتینی گفتن RT است که اتحادیه اروپا در حال ترک کشور “عملا به تنهایی در برابر ویروس” به نظر می رسد مقامات در رم مشتاق هستند برای همه به کمک آنها می توانید در ضرب و شتم آن را به عقب با داشتن اندکی بیش از 86,000 عفونت و رو به جهان بالاترین میزان مرگ و میر بیماری با برخی از 9,100 مرگ و میر.

همچنین در rt.com همبستگی اروپایی? آلمان ارائه می دهد را در چند دوجین از ایتالیا 80,000+ Covid-19 بيمار در توخالی ژست حسن نیت

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im