رو 75 میلیارد یورو کمبود توجه به مبارزه با تروریسم در اروپا باقی مانده اعضای اتحادیه اروپا شده اند قادر به توافق بر سر 2021-2027 بودجه با تفاوت های بین دو رقیب بلوک coalescing در سراسر فرانسه و آلمان بیش از حد بزرگ برای غلبه بر.

فرانسه تمایل به حفظ سیاست کشاورزی مشترک (CAP) همسان خواسته برای توسعه ادامه کمک های اتحادیه اروپا کمتر اعضای ثروتمند اما فرار به تعیین اپوزیسیون آلمان و “صرفه کوارتت” از دانمارک اتریش و سوئد و هلند.

“متاسفانه امروز… ممکن بود برای رسیدن به یک توافق” گفت: Charles Michel رئیس شورای اروپا. “ما نیاز به زمان بیشتری است.”

قادر به رسیدن به یک توافق اجلاس سران در بروکسل سقوط از هم جدا در جمعه شب با هیچ کس دانستن اگر و زمانی که یک بعدی می گیرد ممکن است.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا و سازمان ملل سر و کله زدن بیش از تحریم تسلیحاتی لیبی از ترس کشتی های جنگی را تشویق مهاجران به عبور از مديترانه و سیل در اروپا

این “frugals” اصرار داشت که بودجه جدید نمی تواند بیش از 1 درصد از اتحادیه اروپا درآمد ناخالص ملی (GNI) در حالی که بلند پروازانه اعضای مجارستان شد تیراندازی به 1.3 درصد است. یک مصالحه پیشنهاد مربوط به حدود 1.074 درصد از GNI (یا 1.094 تریلیون یورو) رد شد در پایان.

“تفاوت بودند به سادگی بیش از حد بزرگ” برای مقابله با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به خبرنگاران گفت:. “حتی خشن, اطلاعات جدید پیشنهاد شد به اندازه کافی برای نشان دادن که این امر نمی تواند به اندازه کافی به پل تفاوت است.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که او “عمیقا متاسف” است که یک معامله نرسیده بود و اضافه کرد که شکست این اجلاس نشان می دهد که “ما نیازی بریتانیا به نمایش تفرقه.” انگلستان رسما چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31, همراه با آنچه شده اند که حدود 75 میلیارد سهم بیش از هفت سال است.

بلژیک سیاستمدار مرد استدلال استدلال کرد که شکست از بودجه مذاکرات بود و در عین حال یکی دیگر از دلایل به تمرکز اتحادیه اروپا و تبدیل آن به یک مناسب “امپراتوری” با مالیات قدرت خود را دارد.

آلمان و “صرفه” باشگاه خواستار آن شدند که هر گونه افزایش در هزینه های رفتن به اولویت های جدید مانند تغییر آب و هوا و مدیریت مهاجر جریان اما این پیشنهاد به شیب به انتشار کربن مالیاتی صندوق بود صریحا رد کرد. مرکل مجبور اتحادیه اروپا دست به مهاجرت در سال 2015 به طور یک جانبه افتتاح آلمان مرزها به مهاجران از شرق میانه. تقاضا برای دیگر اعضا برای کمک به جذب مهاجران رد شده اند مجارستان و لهستان, در میان دیگران.

اتحادیه اروپا در حال حاضر بودجه تصویب شده در سال 2014 منقضی می شود در ماه دسامبر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de