‘ما نمی دانیم که در آن ما در حال مبارزه و یا اگر ما در حال مبارزه در همه’: Khabib پست به روز رسانی در بدو ورود به روسیه

سبک وزن UFC پادشاه Khabib Nurmagomedov نوشته شده خود را برای اولین بار به روز رسانی پس از فرود در روسیه از آمریکا به دلیل Covid-19 گیر اصرار دارد که در آن مبارزه خود را با تونی فرگوسن برگزار خواهد شد و اگر در همه است هنوز مشخص نیست.

ادامه مطلب: دیدار با سوتلانا Soluyanova – آواز روسیه قهرمان بوکس قهرمان مبارزه با خستگی در قرنطینه با موسیقی (تصویری)

Khabib بود مجبور به بازگشت به روسیه در روز دوشنبه در میان شیوع کروناویروس که مجبور به بسته شدن از معمول خود را پایگاه آموزشی در آمریکا آکادمی کیک بوکسینگ در سن خوزه کالیفرنیا که در آن Dagestani شده بود آموزش های خود را برای دفاع از عنوان خود با تونی فرگوسن در UFC 249 ماه آینده.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov)

“ما نمی تواند درک آنچه در جریان است در همه. که در آن ما در حال مبارزه و یا اگر ما در حال مبارزه و چه در مورد کاهش وزن و که در آن مبارزه خواهد شد. من هرگز تصور این است. UFC 249 فقط آنچه شما هستند؟” 31 ساله گفت: پس از آن در روز دوشنبه است.

زیر روسی قانون UFC را 155 پوند حاکم خواهد شد و در حال حاضر صرف 14 روز در انزوا به عنوان مرسوم است برای اتباع روسیه از بازگشت به کشور از خارج از کشور که بدون شک عواقب خود را در اردوگاه های آموزشی کمتر از یک ماه از پیش بینی مارس 18 تاریخ مبارزه با فرگوسن.

همچنین در rt.com Khabib بازگشت به روسیه از آمریکا به دلیل Covid-19 pandemic, کمتر از ماه به خارج از فرگوسن مبارزه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de