“ما لازم نیست که هر چیزی را به انجام”: Juve ستاره کاستاریکا نشان می دهد او را بی حوصله در مستند در ساحل برزیل عمارت با مدل دختر

شما می خواهم فکر می کنم که پر از سوراخ در لوکس برزیل اسکله پد خود را با مدل دختر و خانواده ممکن است به اندازه کافی برای دفع خستگی در طول coronavirus مستند اما ظاهرا با توجه به یوونتوس آس داگلاس کوستا.

جناح کاستاریکا jetted بازگشت به برزیل در ابتدا از Covid-19 همه گیر در ایتالیا پس از یوونتوس تیمی آزمایش مثبت برای این بیماری است.

“من به سختی می تواند نفس: پائولو Dybala جزئیات coronavirus مبارزه پس از یوونتوس آس و دختر Oriana ساباتینی آلوده

او پس از شده است لگد زدن پاشنه خود را در خانه به عنوان او و یوونتوس تیمی مانند کریستیانو رونالدو در انتظار کلمه ای در زمانی که سری آ فصل ممکن است از سر گرفت.

کاستاریکا کرده ساخت مولد استفاده از قرنطینه زمان آخرین هفته های تصاویر چگونه او و شریک Nathalia فلیکس و همچنین به عنوان مادر خود را مارلین Costa de Souza کمک به کسانی که نیاز دارند با جوراب زنانه ساقه بلند خود را با لوازم قبل از توزیع آنها را به مردم محلی است.

اما حتی محدود بودن به یک اسباب بازی مخمل خواب دار پد با یک مدل شریک در حال حاضر به نظر می رسد با در نظر گرفتن عوارض خود را به عنوان کاستاریکا نشان داد در اخیر Instagram Live chat.

“من امیدوارم که در یک ماه” به Juve و برزیل ستاره پاسخ داد: وقتی پرسید که چه مدت از آن خواهد شد قبل از او را در عمل است. “از آنجا که ما اصلا ربطی به حال حاضر من باید در خانه بماند, چرا که ایتالیا را در خطر” کاستاریکا اضافه شده و اشاره کرد که او تا به حال حداقل شده کار هر روز.

کاستاریکا ممکن است مجبور به صبر بیش از حد طولانی برای پایان دادن به خود را اجرا ماندن در خانه با آخرین خبری که فوتبال ایتالیا کارفرمایان با توجه به تست همه بازیکنان برای Covid-19 در شروع ممکن است در آماده سازی برای این تیم به سر آموزش.

سری A متوقف شد در تاریخ 9 مارس به عنوان موارد به سرعت در حال رشد در ایتالیا و کشور جدید شد کانون این بیماری همه گیر.

همانطور که از دوشنبه, ایتالیا تا به حال دیده می شود در مجموع حدود 156,000 تایید موارد Covid-19 و بیش از 20 ، 000 مرگ و میر.

اما وجود داشته اند بیشتر نشانه ای از امید است که کشور را حداقل در حال حاضر بیش از بدترین به عنوان عفونت به نظر می رسد نرخ باید کاهش یابد.

ادامه مطلب: ایتالیا روزانه Covid-19 موارد کاهش مرگ و میر, افزایش 566 به 20,465

از سرگیری فوتبال ممکن است حداقل به بیشتر محتاط امید و خوش بینی به مردم اگر چه مقامات تاکید کرده اند که منطبق ممکن است نیاز به توان پشت درهای بسته و حتی یک بار در فصل ری استارت.

زمانی که فصل کند رفتن دوباره کاستا و یوونتوس به دنبال به مهر یک نهم مستقیم Scudetto. این غول های تورین نگه داشتن بلند و باریک یک نقطه سرب بیش از لاتزیو در صدر جدول با 12 بازی هنوز هم به بازی. آنها نیز هنوز در لیگ قهرمانان خود را در بر داشت با نتیجه 1-0 پس از خود گذشته 16 پا برای اولین بار در برابر لیون قبل از مسابقه به حالت تعلیق در آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im