هند پرده برداری از یک بنای یادبود برای 40 سربازان کشته در بمب گذاری انتحاری در هند-کنترل بخشی از کشمیر یک سال پیش در روز جمعه. این حادثه موجب تنش بن بست آورده است که این منطقه را به آستانه جنگ.

مراسم تجلیل از خدمتگزاران که از دست داده و زندگی خود را در 14 فوریه 2019 حمله در کشمیر را مورد مناقشه پولوما منطقه منجر شد توسط PM نارندرا مودی و دولت و همچنین نظامی در افغانستان ،

“آنها افراد استثنایی اختصاص داده شده است که زندگی خود را برای خدمت و حفاظت از ملت ما است. هند هرگز فراموش شهادت” مودی توییتی در اوایل صبح روز جمعه.

محکوم کردن این بمب گذاری را به عنوان یک “dastardly حمله” وزیر دفاع Rajnath Singh گفت که هند “را هرگز فراموش نکنید خود را قربانی.”

کل ملت می ایستد علیه تروریسم متحد هستند و ما متعهد به ادامه مبارزه ما در برابر این تهدید.

پیام تکرار می شد توسط خانه وزیر آمیت شاه که توییتی که مردم هند “خواهد بود برای همیشه سپاسگزار” به کسانی که “ساخته شده جانفشانی برای حاکمیت و تمامیت ارضی” این کشور است.

هند مرکزی ذخیره نیروی پلیس که به کشته خدمتگزاران متعلق به عهد کرد که انتقام مرگ خود را به tweeting: “ما را فراموش نکنید که ما را ببخشد.”

ویژه یادبود است که ویژگی های پلاک برای تمام 40 سربازان رونمایی شد دو کیلومتر از محل حمله.

فوریه حمله تروریستی سوخت تنش میان دهلی نو و اسلام آباد آوردن دو قدرت های هسته ای تقریبا به نقطه اصلی درگیری نظامی. نزنی به حمله های تندرو اسلامگرای جیش-e-محمد گروه, هند رخ داد آنچه در آن ادعا شده بود که شبه نظامیان’ اردوگاه های آموزشی در خاک پاکستان. اسلام آباد اما به شدت اتهامات را رد کرده است که آن پناه دادن به تروریست ها.

شعله ور شدن را تشدید کرد به شدید مرزی توپخانه و به اوج خود رسید در یک هوایی کتک کاری در گوشهای که دیدم یک جت بودن ساقط و خلبان آن دستگیر شده توسط ارتش پاکستان.

همچنین در rt.com ‘به هیتلر & ناپلئون که موفق به تسخیر روسیه’: عمران خان فراخوانی تاریخ جهان برای دفع مودی ‘نیش گرد و غبار’ اظهار

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی