‘ما تماس همه پزشکان: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید مبارزه با مواد مخدر آمریکا شرکت در انگلستان تقلا برای Covid-19 درمان پس از بریتانیا جانسون فرستاده شده به ICU

آمریکا شرکت های دارویی در جلسه ای در لندن به کار کردن درمان برای coronavirus زده بریتانیا بوریس جانسون فرستاده شد در بخش مراقبت های پس از خود بیماری بدتر شده بیش از آخر هفته رئیس جمهور ایالات متحده گفت.

“ما بسیار غمگین به شنیدن این که [Johnson] گرفته شده بود به مراقبت های ویژه این بعد از ظهر. آمریکایی ها همه دعا برای بهبود خود” رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه اضافه کرد که چندین “نابغه” شرکت های دارویی تا به حال “وارد لندن در حال حاضر” به بحث در مورد درمان برای نخست وزیر.

ما تماس همه بوریس را پزشکان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که این شرکت مشغول به کار بودند در “نه پیچیده” درمان شده اند “باور نکردنی” نتایج, اگر نمی توانید به جزئیات که در مورد مواد مخدر بودند در دست بررسی است.

“این بسیار پیچیده درمان از چیزهایی که آنها به تازگی توسعه یافته” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “زمانی که شما در بخش مراقبت های ویژه است که یک معامله بزرگ” و این که “امیدوارم آنها نمی شود مورد نیاز است.”

همچنین در rt.com انگلستان PM بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های مبتلا به Covid-19

جانسون بستری شد بیمارستان در طی تعطیلات آخر هفته برخی از 10 روز پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 و منتقل شد به بخش ICU روز دوشنبه پس از خود بیماری بدتر شده و نیاز به اکسیژن برای تنفس مشکلات است. او آگاه باقی می ماند یک سخنگو گفت: اما از آنجا که این بیماری جلوگیری خواهد کرد این ساعت از انجام برخی از وظایف خود او خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab به ایستادگی در برای او زمانی که مورد نیاز است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de