“ما فرمان همه شیطانی بارداری به سقط خود به خودی’: کاخ سفید معنوی مشاور جرقه شدید با واکنش های عجیب و غریب خطبه

کشیش تلویزیونی پائولا سفید به ارمغان آورده است برخی از عجیب و غریب توجه به کاخ سفید پس از یک ویدئو از او موعظه در مورد “شیطانی حاملگی” رفت و ویروسی جرقه روند هشتگهای مانند ‘#satanicpregnancies’ و ‘#rosemarysbaby’ در توییتر.

سفید است که یک مشاور به ایمان و فرصت ابتکار در دفتر رابط دیده می شود به آتشین اگر تا حدودی نگران کننده خطبه در یک ویدیو ارسال شده توسط گروه جناح راست سازمان دیده بان در توییتر.

“ما فرمان همه شیطانی بارداری به سقط خود به خودی در حال حاضر” فلوریدا واعظ به او گفت جماعت. “ما اعلام می کنیم که هر چیزی که تصور شده در رحم است که آن را به حال. آن را نمی خواهد بود قادر به حمل و چهارم هر طرح از تخریب هر طرح آسیب برساند.”

او همچنین درباره “شیطانی دستکاری” و “سحر” استفاده می شود به صدمه زدن به هر دو خودش و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به او توصیه کرده است برای سال در حال حاضر.

کلیپ از سفید خطبه به سرعت رفت و ویروسی با اشاره به عجیب و غریب در طبیعت از کسی که با صدای بلند pro-life خواستار سقط جنین.

“شما نمی تواند pro زندگی و در برابر #satanicpregnancy,” New York Post نگار جان لوین نوشت.

“خوش آمدید به دوران قرون وسطی” نویسنده Michael Marshall Smith توییتی.

منتقدان رئیس جمهور ضمن اینکه باید با استفاده از این فیلم به بعد از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران است.

“در عین حال یکی دیگر از جناح راست nutjub به دنبال توجه, Paula White, نیاز به یک بیت از تبدیل درمانی است. بنابراین کسی که بند او را به یک صندلی و او را تماشا #RosemarysBaby برای 48 ساعت” اضافه شده با تکنولوژی نویسنده جک والن.

“هیچ حاملگی شیطانی” در پاسخ کشیش یسوعیون و نویسنده جیمز مارتین SJ.

حتی کلیسای شیطان در نهایت chimed در گفت که تماس ها برای سقط جنین بود “بسیار آشفته است.”

سفید در پاسخ به بحث پیرامون این فیلم گفت او “خارج از متن گرفته.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im