پاریس را سرکوب امامان از کشورهای مسلمان می رسند که در فرانسه به فشار نمازگزاران به نقض قانون در این کشور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: هشدار ترکیه آن را نمی تواند “خوراک تجزیه طلبی” در خاک فرانسه.

پاکسازی وعده داده شده به “تدریج” پایان این برنامه اجازه می دهد کشورهای مسلمان برای ارسال امامان و معلمان به فرانسه به منظور آموزش زبان و فرهنگ نظارت توسط دولت است. در سخنرانی خود در شهر مولوز در نزدیکی مرز آلمان گفت که ایران اهل منجر به “جدا از جمهوری و بنابراین احترام به قوانین آن است.”

فرانسه رهبر خاص ترکیه زیرا بر خلاف الجزایر و مراکش و تونس آنکارا هنوز به توافقی در این برنامه با پاریس. “ترکیه امروز می توانید انتخاب به دنبال این مسیر با ما یا نه اما من نمی خواهد اجازه دهید هر کشور خارجی خوراک فرهنگی مذهبی و یا در ارتباط با هویت طلبی در جمهوری ما را در زمین,” او گفت:.

ما نمی توانیم به ترکیه قوانین در خاک فرانسه. به هیچ وجه.

وجود دارد در حال حاضر 151 ترکی امام در فرانسه با توجه به وزارت کشور.

همچنین در rt.com هاردکور جهادی resurfaces در فرانسه با استفاده از… اتحادیه اروپا-پرداخت برنامه تبادل دانشجویی

پاکسازی اظهار داشت که او “در تلاش به توهین به هر کسی اما نمی خواهد خود راضی” یا. به منظور مبارزه با “اسلام طلبی,” او خواست مسلمان شورا (CFCM) برای بهبود آموزش از ائمه به طوری که آنها می تواند “استاد” قوانین فرانسه.

وزیر کشور کریستف Castaner گفت که عمل ارسال و خارجی امام به فرانسه به پایان خواهد رسید و در سال 2024.

مجلس شورای اسلامی سخنران مصطفی Sentop لعنتی پاکسازی کلمات به عنوان “نشانه ای از بدوی اسلام هراسی است.” در یک صدای جیر جیر ارشد نماینده مجلس متهم در پاریس از “اخلال در صلح در [آفریقا] ساحل عاج و لیبی و ایجاد هرج و مرج در جهان اسلام” و همچنین تامین سلاح برای شورشیان لیبی فیلد مارشال خلیفه Haftar که آنکارا در نظر یک “putschist.”

فرانسه شرکت در سال 2011 به رهبری آمریکا را مداخله در لیبی که طی آن دیرین حاکم معمر قذافی سرنگون شد و کشته شدند. شمال کشور آفریقایی است پس از ویران شده است توسط یک جنگ داخلی طولانی است. پاریس و آنکارا درگیر شدند و به تازگی پس از ترکیه انداخت آن حمایت سازمان ملل متحد-حمایت طرابلس مبتنی بر دولت در برابر Haftar نیروهای شده اند که بسته شدن در شهر.

همچنین در rt.com ‘برنده’ یا ‘ضعف’? Pompeo و پاکسازی تقسیم بیش از آنچه که در آینده برای غرب

پاکسازی متهم ترکیه تضعیف آتش بس در لیبی. مقامات در طرابلس به سهم خود گفته است که پاریس تهیه شده است Haftar با سلاح های, پس از فرانسه-موشک های ساخته شده کشف شد در یک پایگاه متعلق به ضد نیروهای دولتی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im