“ما نمی توانیم به حفظ و دادن تخفیف بیمه خدمات درمانی’

صاحبان کسب و کار کوچک در ادینبورگ گفت: آنها نمی توانیم به نگه داشتن بیمه خدمات درمانی کارگر تخفیف و خواسته اند کارگران را به جلوگیری از درخواست برای آنها.

برخی از صاحبان کسب و کار گفت: آنها خواسته شده بود تا 100 بار به صورت کسر بر مواد غذایی صورتحساب توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی بیش از چهار ماه مستند دوره است.

برخی از بزرگتر خرده فروشان آگهی تخفیف به کارکنان بیمه خدمات درمانی.

NHS Lothian گفت: آن را “مناسب نیست و یا قابل قبول به درخواست رایگان و یا با تخفیف مواد غذایی”.

محمد علم مدیر Morningside ادویه در ادینبورگ Morningside جاده گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود کسب و کار خیلی بد در 17 سال او تا به حال مشغول به کار در رستوران.

او گفت: “من تا به حال حدود 100 کارکنان بیمه خدمات درمانی درخواست برای تخفیف بیش از چهار ماه گذشته است.

“من خوشحال شده به کارکنان بیمه خدمات درمانی تخفیف زمانی که آنها خواسته اند برای آن در طول مستند اما در حال حاضر آن را در حال تبدیل شدن سخت تر است برای ما.

“وجود دارد یک شفاخانه و یک خانه سالمندان در نزدیکی اینجا و جایی که آنها بوده اند که از به برای تخفیف بخواهید.

“کسب و کار در حال رفتن در مسیر درست به دلیل مستند وضعیت طوری که ما می توانیم نگه داشتن دادن تخفیف های ما انجام شده است.

“من همچنین به طور داوطلبانه به ماری کوری در Fairmilehead 25 وعده های غذایی در طول مستند بنابراین من شده اند انجام هر چیزی که من می توانید به کمک کند اما در حال حاضر ما در حال مبارزه.

“قبل از مستند من می خواهم که حدود 80 نفر نشستن در رستوران در شب جمعه و در همان روز شنبه اما در حال حاضر من به بین دو تا هشت نفر در شب آخر هفته پس از کسب و کار بسیار پایین است.”

محمد Parvez, 55, که صاحب رستوران هندی Rannaghor در ادینبورگ کوری منطقه گفت که او تا به حال شده است دریافت سه تا چهار درخواست یک هفته از بیمه خدمات درمانی کارگران درخواست برای تخفیف.

او گفت: “من فقط به آن را به آنها را به خاطر آنها درخواست شده است من اما کسب و کار نشده است و انجام این کار به خوبی پس از آن بسیار سخت است به تخفیف.

“من کمک کرده اند بیمه خدمات درمانی با تخفیف و در حال حاضر من همه درخواست برای حمایت از ما بنابراین ما می توانید زنده ماندن.

“وضعیت بدتر و بدتر و من فقط یک کمی تاجر پس از آن بسیار سخت است.”

یک ادینبورگ ماهی و تراشه صاحب که مایل به ناشناس باقی می ماند گفت: “من تا به حال یک تماس از یک پرستار در یک بیمارستان درخواست برای یک وعده غذایی رایگان برای همکاران او آن پنج suppers و آمد به حدود £40.

“من از او پرسیدم چرا و او گفت: از آنجا که این کمک خواهد کرد با تمام استرس رفتن آنها را از طریق در حال حاضر.

“یک هفته بعد دو پرستار در لباس خود را به فروشگاه من و یک خواسته برای تخفیف و زمانی که من گفتم نه او شروع به مشاجره با من. من گفت: شما کسب کامل حقوق و دستمزد اما او نگه داشته پرسیدن و پرسیدن تا زمانی که همکار او در پا و گفت: به اندازه کافی و به او گفت به پرداخت.

“تاریخ و زمان آخرین شب من تا به حال یک مرد که گفت او یک امدادگر که خواست برای یک بیمه خدمات درمانی تخفیف اما زمانی که کارکنان من گفتم نه او خوب بود در مورد آن.

“من می خواهم برای کمک به همه اما متاسفانه بسیار وجود دارد ما می توانید انجام دهید.

“بیمه خدمات درمانی کارکنان پرسیدن و این درست نیست. آن را به زندگی ما بسیار آسان تر است اگر آنها را متوقف درخواست برای تخفیف.”

جنیس ساقی NHS Lothian مدیر منابع انسانی و توسعه سازمانی گفت: “ما شده اند فروتن با حمایت از جوامع ما در سراسر ادینبورگ و, lothians در طول بیماری همه گیر.

“کسب و کار محلی و مدارس و سازمان و فردی اعضای عمومی ساخته شده بسیاری از سخاوتمندانه ارائه می دهد مواد غذایی و لوازم به ما کارکنان و بیماران در اوج این بیماری همه گیر.

“ما به ما با تشکر دوباره به همه آنها را برای این فوق العاده سخاوتمندانه حرکات قدردانی خود را برای کار سخت و فداکاری از کارکنان ما.

“اکثریت قریب به اتفاق کارکنان ما می دانیم آن است که مناسب نیست و یا قابل قبول به درخواست رایگان و یا با تخفیف مواد غذایی و انتظار داریم همه کارکنان ما به درمان گران با حسن نیت و احترام است.”

او افزود که آنها تا به حال دریافت هر گونه شکایت از کسب و کارهای محلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی