‘ما نیست حمایت’: جدید ما حاکم می گوید اجازه تغییر جنسیت دختران رقابت در ورزش دبیرستان است و نقض حقوق مدنی

یک ردیف بیش از فراجنسیتی ورزشکاران تشدید کرده است پس از آموزش و پرورش ستاد تهدید کاهش بودجه و حمایت یک چالش از زن متولد رقبا در حکم نشاندار شده توسط فعالان به عنوان “دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله کند.”

ایالت کانکتیکات می تواند مجبور به توقف اجازه می دهد تغییر جنسیت دختران به رقابت به عنوان دختران در دبیرستان ورزش پس از یک هشدار از ما وزارت آموزش و پرورش صادر شده و به عنوان بخشی از یک 45-صفحه نامه ای در پاسخ به یک مورد ثبت شده در سال گذشته توسط چند cisgender زن آهنگ ورزشکاران که بودجه فدرال می تواند تحت تاثیر قرار باید سیاست در محل باقی می ماند.

مقامات تصمیم گرفت که سیاست نقض فدرال حقوق مدنی قانون است که تضمین می کند آموزش و پرورش برابر فرصت ها برای زنان از جمله در دو و میدانی و به این نتیجه رسیدند که تغییر جنسیت رقبای حال جسمی مزایای که انکار زن دانشجو-ورزشکاران طیف گسترده ای از منافع و فرصت ها و تمجید.

چلسی Mitchell ارشد بود که در میان شاکیان علیه نما دونده تری میلر و Andraya Yearwood گفت: او برطرف شد به شنیدن این که او را “از دست رفته” قهرمانی خواهد “به معنی چیزی است.”

همچنین در rt.com ‘مجبور به رقابت در برابر پسران عادلانه نیست’: ما دبيرستانی دونده فایل با توجه به ممنوعیت تغییر جنسیت ورزشکاران

“این احساس که ما در نهایت در مسیر درست رهبری است و ما قادر خواهد بود برای رسیدن به عدالت برای تعداد بی شماری از دختران همراه با خودم که با تبعیض روبرو برای سال,” او گفت: AP.

“این است که رهایی بخش است که می دانیم که صدای من, داستان من از دست دادن من شنیده شده است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا دفاع می کرد میلر و Yearwood که برنده 15 مسابقه پس از سال 2017 با این استدلال که هر دو در حال گرفتن درمان هورمونی قرار داده است که آنها را در جای پای برابری با مخالفان خود را.

آن است که رقیب که جلوگیری از تغییر جنسیت دختران از رقابت در مسابقات است که تخطی از قانون اساسی ایالات متحده بر اساس تبعیض و تهاجم به حریم خصوصی.

“همه که امروز پیدا کردن نشان دهنده این است که هنوز یک حمله دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تغییر جنسیت دانش آموزان” گفت: تعقیب Strangio که منجر نما طرح های عدالت برای اتحادیه همجنسگرایان و HIV پروژه.

“ترانس دانش آموزان تعلق در مدارس ما از جمله در تیم های ورزشی ما نیست حمایت از این مبارزه است.”

همچنین در rt.com ‘اولویت انصاف’: جهانی راگبی مجموعه به اعلام خاص راگبی’ فراجنسیتی قوانین مختلف به IOC سیاست

راجر بروکس یک وکیل شاکیان به نمایندگی از اتحاد دفاع از آزادی ادعا کرد حکم یک نقطه عطف در بحث بر سر اینکه آیا “مردان در زمین بازی یا در مسیر محروم کردن دختران از فرصت ها است.”

“در سراسر کشور منطقه در حال رفتن به می خواهم به خواندن این” او هشدار داد. “آن را دارای پیامدهای قانونی.”

کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس گفت که دانش آموزانی که به عنوان زن شناخته شدند از جمله “برای تمام اهداف” روشن تحت قوانین ایالتی.

همچنین در rt.com مارگارت دادگاه باید به عنوان جشن تنیس بزرگ نمی کشید کنار چون از تغییر جنسیت و ازدواج همجنس views

“به انجام در غیر این صورت نه تنها تبعیض آمیز اما محروم دبیرستان دانش آموزان معنی دار فرصت را به شرکت در فعالیت های آموزشی از جمله اینتر-مدرسی ورزشی بر اساس جنسیت-کلیشه و تعصب” به آن پاسخ داد.

بروکس گفت که امیدوار است این تصمیم خواهد بود در نظر گرفته شده در طرح دعوی در دادگاه که به دنبال بلوک میلر و Yearwood از شرکت در حال حاضر به تعویق افتاد پیگیری جلسات و پاک کردن هر گونه سوابق آنها تعیین کرده بود.

کانکتیکات است که تصور می شود یکی از 18 متحده آمریکا از جمله واشنگتن دی سی پایتخت اجازه نما دبیرستان ورزشکاران به رقابت بدون محدودیت.

همچنین در rt.com منع: قوانین جدید در آیداهو ممنوعیت تغییر جنسیت ورزشکاران از رقابت در ورزش

آیداهو است که یکی از کشورهای با قوانین شامل محدودیت به تازگی برای اولین بار به ممنوعیت زنان تغییر جنسیت از رقابت در ورزش زنان.

احكام قانونی در سراسر نما ورزشکاران باید مدت طولانی است که یک نقطه قابل توجهی مشاجره در آمریکا که در آن وزارت دادگستری با صدور بیانیه ای در ماه مارس گفت که کنفرانس “تصمیم گرفته است به زور بیولوژیکی دختران به رقابت در برابر بیولوژیکی پسران که علنا با شناسایی جنس زن و می خواهید به رقابت در رابطه جنسی-خاص ورزشی تیم است.”

مرکز ملی نما برابری که تماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تبعیض دولت” اضافه شده حکم به بالای یک جدول زمانی که آن را نشان داد و گفت: “حمله بدون وقفه در برابر حقوق جامعه و مردم.”

همچنین در rt.com فراجنسیتی بحث پاک کردن روسیه خاموش ورزشی نقشه & جای گذاشت legends: پنج مسائل ورزشی در دهه آینده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de