‘ما نیست همه لیوان که چاک dollies در اتوبوس’: UFC قهرمان الکس Volkanovski قلم کتاب کودکان برای نشان دادن مبارزان نیست ‘اراذل و اوباش’

UFC قهرمان ورزشکار پروزن الکساندر Volkanovski مشتاق است که برای برطرف کردن کلیشه braindead, بی شعور, جنگنده او به عنوان جوهر یک کتاب کودکان طراحی شده است در نشان دادن سمت نرمتر از جهان سخت ترین ورزشکاران است.

Volkanovski که از خود دفاع خواهد کرد 145lb عنوان در برابر قهرمان سابق Max هالووی در UFC 251 در جولای 11, قرار دادن نکات تکمیلی در مصور کودکان کتاب که دلار استرالیا امیدوار خواهد رسید قفسه ها قبل از مرحله نهایی مسابقات خود را در “مبارزه با جزیره’.

همچنین در rt.com ‘شما می شود یک احمق را به مبارزه با مک گرگور’: UFC ورزشکار پروزن پادشاه Volkanovski می خواهد مبارزه با جزیره مرحله نهایی مسابقات با Irishman

این رفتن به در مورد خودم که خیلی باحال,” Volkanovski گفت: از این کتاب به 7 اخبار, استرالیا است. “جهت این کتاب در مورد یک قهرمان جهان و همه چیز در مورد آن.”

بخشی از دلیل او نوشت: کتاب Volkanovski می گوید این است که برای شکستن تصویر است که برخی از مردم است که در آن مبارزان کمی بیشتر از بی مخ اراذل و اوباش می آید و بعد از ورزش بیشتر مشخصات بالا شخصیت خود را ایجاد سرفصل دلایل اشتباه.

او می گوید: او می خواهد برای به تصویر کشیدن مبارزان به عنوان محترم مردم که برگزار می شود به عنوان مدل نقش توسط جوانان است.

ما نیست تمام لیوان را که می خواهید به چاک dollies در اتوبوس که می خواهید به ضربه پیر مردان و این چیزی است که بازدید رسانه ها,” Volkanovski گفت. “من فکر می کنم این یک راه خوب برای نشان می دهد که ما همه می خواهم که. برخی از محترم ترین مردم من می دانم که به مبارزان هستند.”

و Volkanovski مطمئنا امیدوار است که اولین بازی خود را به عنوان یک نویسنده منتشر شده همزمان با گسترش سلطنت خود را در بالای UFC را featherweight برابر شده است.

همچنین در rt.com UFC 245: الکساندر Volkanovski dethrones حداکثر هالووی به تصرف UFC عنوان ورزشکار پروزن (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de