‘ما در حال برنده شدن ترقی خواهان و مردم’: ساندرز نه ترک مشتاق به بحث بایدن حتی پس از ناامید کننده مقدماتی

این مبارز سناتور برنی ساندرز ماندن در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری گفت که مبارزات انتخاباتی خود را است برنده شدن در مسائل و در میان رای دهندگان جوان حتی اگر آن را از دست دادن به جو بایدن در نماینده دفعات مشاهده شده است.

“شب گذشته بدیهی است که نبود یک شب خوب برای ما مبارزات انتخاباتی از یک نماینده نقطه نظر” ساندرز به خبرنگاران گفت: در برلینگتون ورمونت در روز چهارشنبه. او اذعان کرد که بایدن آمد جلو در می سی سی پی, Missouri, آیداهو و میشیگان اما اشاره کرد که داکوتای شمالی رفت و به او که او بود که منجر تعداد در واشنگتن است.

ساندرز اصرار داشت که مبارزات انتخاباتی خود بود با این وجود برنده شدن در مسائل و در میان رای دهندگان جوان – 20s و 30s و 40s بود – در حالی که مسن تر دموکرات حمایت بایدن.

“ما در حال برنده شدن نسل مناظره” گفت: اصرار حزب به “برنده رای دهندگان که نشان دهنده آینده کشور ما است.”

همانطور که برای مسائل ساندرز استدلال کرد که نظرسنجی پس از نظرسنجی نشان داد مردم آمریکا حمایت خود را مترقی دستور کار آموزش رایگان افزایش مالیات برای ثروتمندان افزایش حداقل دستمزد مدیکر برای همه, انرژی سبز برای مبارزه با تغییر آب و هوا و اصلاح “شکسته و نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری” و “بی رحمانه” سیستم مهاجرت انکار تابعیت به میلیون ها نفر از “مستند نشده” مردم است.

“من بسیار مشتاقانه به بحث در آریزونا با جو بایدن” او گفت:, و اضافه کرد که او در نظر دارد به فشار بایدن در راه حل های پیشنهادی به این مسائل به منظور حل و فصل electability استدلال یک بار و برای همه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “نژادپرستانه جنسیتی ای, دشمن بیگانه و مذهبی bigot و او باید شکست” ساندرز گفت: تعهد او همه چیز را در قدرت خود را که اتفاق می افتد.

بایدن 77 صرف 36 سال در مجلس سنا و به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور 2009-2017. پس از اولیه نمایش ناامید کننده او آمد برای برنده شدن تعداد زیادی از نمایندگان در سه شنبه مقدماتی حمایت حزب تاسیس که به سرعت سقوط در خط پشت سر او. او در حال حاضر 857 متعهد نمایندگان در حالی که ساندرز است که انتهایی با 709. نه 1,991 نیاز به قفل کردن نامزدی در این زمان.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im