‘ما در حال رفتن به یک بیمارستان’: کریستیانو رونالدو به لیسبون هتل تکذیب آن را تبدیل به طور موقت coronavirus بخش

پرتغالی هتل متعلق به یوونتوس سوپراستار کریستیانو رونالدو را رد کرده است گزارش ها نشان می دهد آن را تبدیل به یک موقت بیمارستان برای قربانیان شیوع کروناویروس.

یک گزارش در روزنامه اسپانیایی MARCA اعلام کرد که یوونتوس ستاره استفاده خواهد خود را CR7-مارک هتل ها در لیسبون و مادیرا برای کمک به این کشور بسیار مورد نیاز تخت اضافی فضا در طول بحران.

بر اساس این گزارش هتل ها خواهد بود سازگار با تخت ساخته شده در دسترس رایگان به افراد مبتلا به کوروناویروس.

اما این داستان شده و رد شده توسط رونالدو به لیسبون هتل با یک سخنگو برای استقرار گفتن هلندی خروجی RTL Nieuws, “ما یک هتل. ما در حال رفتن به یک بیمارستان است. آن روز مثل هر کس دیگری ما باقی خواهد ماند و یک هتل. ما که زنگ زد ، من برای شما آرزوی یک روز خوب.”

رونالدو در حال حاضر در قرنطینه در مادیرا پس از یوونتوس تیمی دانیل Rugani آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته.

این ویروس کشته شده است تقریبا 1500 نفر در ایتالیا, که تبدیل به یکی از سخت ترین آمار سازمان ملل در اروپا با این بیماری است. رونالدو در پرتغال بود و به مادرش که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از یک سکته مغزی.

محدودیت های مسافرتی چیست رونالدو در حال حاضر نمی تواند به بازگشت به ایتالیا اما او همچنان در تماس با باشگاه است که همه از آن بازیکنان و کارکنان در انزوا.

در یک Instagram پست او گفت: “جهان در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار است که نیازمند دقت و توجه از همه ما است.

“من صحبت می کنند به شما امروز نه به عنوان یک بازیکن فوتبال اما به عنوان یک پدر و یک انسان در رابطه با آخرین تحولات است که بر کل جهان است.

“این مهم است که ما به دنبال مشاوره از WHO (سازمان بهداشت جهانی) و این قضیه در مورد چگونه ما در رسیدگی به این وضعیت فعلی.

“حفاظت از زندگی انسان را بالاتر از هر گونه منافع دیگر. من می خواهم به ارسال افکار من به هر کسی که از دست کسی به آنها نزدیک من, همبستگی برای کسانی که در حال مبارزه با ویروس مانند هم تیمی دانیل Rugani و ادامه داد: حمایت از شگفت انگیز بهداشت حرفه ای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای کمک به نجات دیگران.”

پرتغال دارای 169 تایید موارد COVID-19 اما از شنبه هیچ مرگ و میر گزارش شده است. دولت همچنین اعمال یک دو هفته ای قرنطینه در همه بازدید کنندگان به جزایر مادیرا و آزور.

در ضمن تمام حرفه ای فوتبال در پرتغال و ایتالیا همچنان به تعویق افتاد و به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در حال انجام.

یادداشت سردبیر: تیتر و داستان اصلاح پس از گزارش اولیه بودند رد شده توسط هتل در سوال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de