‘ما نه فراریان!’ فرانسوی, ساخت و ساز رئیس اتحادیه بازدید در کار وزیر پس از اتهام ‘شکست’ در Covid-19

رئیس جمهوری فرانسه بزرگترین انجمن ساخت و ساز ابراز تحقیر خود را پس از یک کار رسمی گفت: کسب و کار بیش از حد سریع به تعطیل کار در میان Covid-19 همه گیر است که در حال تبدیل شدن بیشتر مرگبار روز به روز.

ژاک Chanut رئیس فدراسیون فرانسه از ساخت و ساز (FFB) این کشور را بزرگترین صنعت ساختمان اتحادیه ناودان کار وزیر موریل Penicaud برای “تحقیر” نسبت به شرکت های ساخت و ساز در حال مبارزه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک op-ed برای لو فیگارو با عنوان “هیچ مادام Penicaud ساخت و ساز کارگران هستند نه ترک!” Chanut از دولت خواست به “مسئولیت بنابراین کار بر روی بسته های ساخت و ساز می توانند رزومه کاری خود را در شرایط خوب است.”

Chanut عبارت بودند ملامت به Penicaud را زودتر مصاحبه که در آن او را متهم به شرکت های ساخت و ساز از یک “defeatist” نگرش و عدم “مدنیت” در پی بحران در سراسر کشور برانگیخت توسط Covid-19. وزیر خشم بود پس از Capeb – کنفدراسیون از کسب و کارهای کوچک – توصیه اعضای آن به توقف کار در این سایت ها با توجه به خطرات بهداشتی.

صحبت کردن به کانال خبری LCI در پنجشنبه Penicaud متنبه شرکت برای خاموش کردن عملیات بدون به دنبال جایگزین “راه حل است.”

“این درست نیست که برخی از مردم در حال ادامه کار در حالی که دیگران نمی,” او گفت:.

همچنین در rt.com ‘هنوز مطمئن شوید که ما در حال آلوده کردن مردم فرانسه را به پلیس اتحادیه می گوید RT به عنوان دولت نتواند به ارائه حفاظت در برابر Covid-19

Chanut به نوبه خود استدلال کرد که شرکت ها شد و مجبور به ترک کار خود را با توجه به هشدار از مقامات بهداشت و درمان این اختلال در زنجیره تامین و “نگرانی های مشروع” از کارکنان بر روی زمین همراه با یک سخت 15 روز در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی این هفته است.

“ما می خواهیم به سر کار ما در حال انتظار برای که ما داده نشده است! اما نه به هر قیمتی!” این FFB سر گفت.

“اجازه دهید ما روشن شود: هنگامی که رو محاکمه زنان و مردان با صنعت ساختمان هستند هرگز فراریان.”

شده اند وجود دارد بیش از 12,600 تایید موارد Covid-19 در فرانسه با 450 مرگ و میر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de