‘ما در آغاز پایان’: یونان اروپا و آمریکا مهم ترین ماه پیش در نبرد علیه Covid-19

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis هشدار داد که یونان با آن مواجه است آن را “مهم ترین ماه” در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس در میان مستند اقدامات برای کمک به مقابله با گسترش این بیماری کشنده است.

همانطور که در حال حاضر“ما در آغاز پایان ما احتمالا در پایان آغاز” با توجه به ساعت.

مه ما که گفته همه کارشناسان خواهد بود و در بحرانی ترین ماه است. اگر ما خود راضی می شوند ما برای آن پرداخت خواهد شد و ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.

عید پاک بسیار محبوب در میان یونانیان به عنوان آنها تمایل به سفر به حومه شهر و جزایر با خانواده های خود برای حضور در کلیسا و برگزاری اعیاد بزرگ.

اما در این سال متفاوت خواهد بود به عنوان دولت با هم قرار داده برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات است که اجازه نمی دهد هر سفر غیر ضروری دلایل به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

Mitsotakis اعمال شده در سراسر کشور مستند در مارس 22 و تنها سوپر مارکت ها و داروخانه ها, ایستگاه های گاز خانگی, حیوان خانگی مغازه ها تحویل مواد غذایی شرکت های مواد غذایی, نانوایی, کیوسک ها و بانک ها باز مانده است.

در میان دیگران شهروندان تنها مجاز به ترک خانه های خود را با یک شناسه معتبر آنها را برای خرید مواد غذایی, کار, قرار ملاقات دکتر, ورزش, راه رفتن سگ و یا یک سفر به داروخانه پس از آنها دریافت کرده اند ابراز اجازه از طریق متن.

همچنین در rt.com ‘حذف’ را پیر و ضعیف: بهسازی و داروینیسم اجتماعی عقب سر زشت خود را در Covid-19 همه گیر

این مستند مقررات در محل باقی می ماند این ماه با یونان ضبط بیش از 1400 موارد و همچنین 52 مرگ و میر مربوط به Covid-19 با توجه به worldometer.

Coronavirus همه گیر است که تا کنون ثبت شده بیش از 50 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان, آخرین گریم یافته از دانشگاه جانز هاپکینز دولت است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im