“ما مجاز به ترک اتاق ما’: روسیه شکل اسکیت باز و تست شده برای coronavirus قبل از از سرگیری آموزش

روسیه شکل اسکیت باز هستند تحت واجب coronavirus آزمون در Novogorsk اردوگاه های آموزشی که درهای خود را به ورزشکاران و پس از اخذ تاییدیه از بهداشت محلی مقامات.

پیشرو در این کشور ورزشکاران از جمله Eteri Tutberidze را از رقبا خواهد بود و مجاز به ادامه آموزش اگر آنها تست منفی برای Covid-19 پایان دادن به دو ماه استراحت از ورزش است.

ادامه مطلب: ‘ناتمام آهنگ’: پدر اسکیت باز روسی آنا Shcherbakova می گوید او می خواهم آن را پشیمانی اگر او را مجبور به بازنشستگی در 17

ما وارد Novogorsk مرکز آموزش. هر کس اتاق خود را و ما مجاز به ترک آنها است. مواد غذایی است که در حال تحویل به اتاق. ما مورد آزمایش قرار گرفتند به کروناویروس در صبح زود. فردا یا پس فردا ما نتایج را دریافت کنید. اما تا کنون ما مجاز به دریافت” یک منبع آشنا با این وضعیت به نقل از به نقل از TASS.

اسکیت بازان اجازه داده شد برای بازگشت به آموزش های زیر دو ماه استراحت پس از روسیه و ورزشی وزارت کاسته coronavirus محدودیت برای ورزشکاران حرفه ای و مطابق با توصیه های Rospotrendazor (سرویس فدرال روسیه برای نظارت بر مصرف کننده حفاظت از حقوق انسانی و رفاه).

همچنین در rt.com روسیه قهرمان المپیک اسکیت باز تاتیانا Navka منتشر شده از بیمارستان بعد از coronavirus بازیابی

هفته گذشته روسیه, وزیر ورزش اولگ Matytsin دستور داد شش مراکز آموزشی برای بازگشایی, از جمله Novogorsk پایه و دور دریاچه مرکز در منطقه مسکو. چهار دیگر مراکز آموزشی مورد تایید آموزش واقع در کراسنودار استاوروپول و کریمه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de