“ما همیشه در اتاق را برای یک قهرمان’: آث میلان می خواهید ‘فوق العاده’ زلاتان به ماندن در ایتالیا با وجود صحبت از خروج قریب الوقوع

آث میلان را ستوده اند آتشین مهاجم زلاتان ابراهیموویچ “شور و عشق” پس از توافق یک معامله برای سری یک برنده باقی می ماند در باشگاه حداقل تا پایان فصل با وجود موقت و بازگشت به سوئد.

طرفداران میلان بود و می ترسید که آنها ممکن است دیدن ابراهیموویچ برای بازی با آنها را دوباره پس از سوئد افسانه بازگشت به میهن خود را با یک مشکوک به آسیب گوساله که در آن او شده است برای تقریبا یک ماه با اخبار از پیشرفت خود را مشخص نیست.

ایجاد تغییر و تحول بر آنچه تا به حال بوده است وخیم فصل برای این غول ایتالیایی تا به حال امضا قرارداد بود که با توجه به پایان می رسد در هفته آینده و پس از پایان برنامه ریزی این فصل است.

تعلیق از سری یک فصل بیش از سه ماه به عنوان یک نتیجه از Coronavirus معنی میلان تقریبا یک سوم از لیگ خود را در فصل هنوز به بازی پیشرو باشگاه به توافق معاملات جدید برای فاینال 12 مسابقات با ابراهیموویچ و پنج ستاره دیگر.

همچنین در rt.com “ما می خواهیم به دانستن بیشتر در: زلاتان رو بررسی برای ‘شکستن coronavirus قوانین برای ورود به اتاق قفل” در سوئد باشگاه

“برای قهرمانان مانند او همیشه وجود دارد اتاق” میلان مدیر ورزشی ریکی Massara گفت: Sky Italia, بحث در مورد تاثیر این مرد است که چهار گل به ثمر رساند و راه اندازی یکی دیگر از تعجب خود را از ورود در ماه دسامبر.

“زلاتان یک قهرمان است که می خواستند برای کمک به میلان در یک لحظه دشوار است. او بازگشت و با شور و شوق و عشق نسبت به باشگاه و تغییر و بهبود این تیم است.”

میلان با چکش شدند 5-0 در لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی آتالانتا به ادامه بدبخت فصل قبل از امضای سابق منچستر یونایتد رو به جلو تنها به سوار در یک قابل اجرا است که شامل فقط دو شکست در 13 بازی که یکی از آنها در عنوان رقیب و قوس رقبای اینتر میلان زمانی که آنها تا به حال شده است 2-0 در نیمه وقت.

یک سال به فرمت ابراهیموویچ قرارداد خواهد فعال شده اند تا به حال میلان رسیده بعید ارتفاع یک صلاحیت لیگ قهرمانان اما خود را بسیار بهبود فرم با حضور او که به خوبی می تواند به اوج رسیدن در صلاحیت برای لیگ اروپا است محور صحبت از گسترش بیشتر به اقامت خود را.

همچنین در rt.com ‘رونالدو دروگبا, Zlatan…’: مورینیو نام قطره ستاره اعتصاب در چهار دقیقه بیهوده گویی بیش از دست زدن به هری کین (تصویری)

“ما را ارزیابی, با او دارد فرصت را به حرکت به جلو با هم” Massara گفت: از این طلسم خواهد شد که به نوبه خود 39 در ماه اکتبر. “ما یک قرارداد با شش بازیکن به گسترش تا مرداد.

“این بستگی دارد که چگونه او احساس می کند اگر او می خواهد برای ادامه و در چه شرایط برای ادامه با هم. اما می تواند وجود دارد هیچ تیم بدون ابراهیموویچ چرا که او یک بازیکن فوق العاده.”

میلان نگاه راه را برای ادامه پیشرفت خود در ابراهیموویچ را ادامه داد در شرایطی دوشنبه شب در نظر گرفتن 4-1 سرب در نیمه دوم در پست لچه.

همچنین در rt.com ‘من شما را اگر شما با من صحبت’: Zlatan bragged در مورد ‘300 میلیون دلار در بانک و داشتن یک جزیره’ در بعد از مسابقه بیهوده گویی در تیمی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de