“ما تمام اشتباهات در آن یک”: Dana White دفاع Khabib Nurmagomedov UFC 249 خروج

دانا سفید آماده نیست به نقطه انگشتان دست, اما می گوید که اشتباهات ساخته شده بودند در تلاش خود را برای نجات اصلی UFC 249 اصلی رویداد بین سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov و مدعی تونی فرگوسن.

آن را به طور رسمی این هفته اعلام کرد که روسیه UFC قهرمان خواهد بود و نه رقابت در برابر فرگوسن پس از coronavirus نگرانی KO می خواهم مبارزه برای پنجمین بار.

اما با نشان دادن در راه بازگشت (در یک هنوز آشکار نشده محل) و با جاستین Gaethje پله به صورت فرگوسن در ادامه عنوان مبارزه جدید در رویداد اصلی UFC رئیس سفید می گوید هیچ کس به سرزنش برای آخرین فصل از این به ظاهر لعنت Khabib-فرگوسن رقابت.

همچنین در rt.com ‘من یک جزیره’: UFC رئیس دانا سفید می گوید بین المللی UFC نشان می دهد خواهد بود میزبانی دریایی در یک جزیره خصوصی (تصویری)

Nurmagomedov هفته گذشته اعلام کرد که سلامت و ایمنی اقدامات اجرا شده برای مبارزه با گسترش coronavirus او متقاعد شده بود برای قرار دادن سلامت خود را قبل از مبارزه خود را حرفه ای و خارج از مسابقه است.

این ساعت پس از آن گزارش شد که انتخاب خصوصی پروازهای شد هنوز اجازه داده می شود به ترک روسیه در میان کشور مستند اقدامات است.

با اینحال سفید آماده نیست برای تقسیم کردن هر گونه سرزنش برای آنچه که او می بیند به عنوان یک وضعیت غیر ممکن است برای کنترل.

“بدیهی است که همه می دانند که Khabib مبارزه سقوط کرد,” سفید گفت: ESPN برت Okamoto.

“من می تواند به مدت ده دقیقه به شما گفتن که چگونه است که همه چیز به هم ریخت اما واقعیت این است که هیچ کس تقصیر.”

UFC 249 برای اولین بار به جای برنامه ریزی شده در بروکلین نیویورک اما بدتر COVID-19 وضعیت در اپل مجبور به تغییر برنامه – چیزی که سفید می گوید UFC برنج تبدیل شده اند آشنا به, در هفته های اخیر به عنوان آنها در انطباق با همیشه در حال تغییر همه گیر.

“هر روز وقتی که من تا قوانین تغییر” سفید گفت.

“هر روز. همه چیز تعطیل شد, همه چیز به بسته شدن. بسیاری از مردم فکر می کردند که این امر می تواند غیر ممکن است برای ما به جلو. من همیشه از این طرز فکر که هیچ چیز غیر ممکن است. ما این را نمیفهمد که در آن وجود خواهد یک راه وجود دارد.”

همچنین در rt.com لنت نقره ای? طرفداران سوگواری Khabib حذف از UFC 249 اما تونی فرگوسن و جاستین Gaethje می تواند در خدمت barnstormer

در نهایت هر چند همه گیر دزدیدند UFC از برجسته آن جاذبه است. Nurmagomedov شکست نخوردگان سبک وزن قهرمان و یکی از معروف ترین مبارزه نام در این سیاره بود گیر در کشور مادری خود و این به نظر می رسد سفید مهم ترین پشیمانی در مورد این موضوع.

“او در روسیه است. آن را در مجموع بدبختی ما تمام اشتباهات در آن یکی. هیچ کس مقصر است که یکی است و آن چه در آن است. واقعیت این است که ما حتی می توانید با کشیدن یک رویداد در حال حاضر… این سخت ترین چیزی که من تا کنون انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de