Wayne Rooney نشان می دهد بدنام نیم تنه به بالا با جام جهانی winker کریستیانو رونالدو کمک کرد تا رابطه در منچستر یونایتد

سابق انگلستان کاپیتان وین رونی می گوید هیچ احساسات سخت وجود دارد با کریستیانو رونالدو پس از ستاره پرتغالی رئال مادرید در مبارزه برای رونی به دریافت یک کارت قرمز در طول ننگین خود در جام جهانی یک چهارم نهایی در سال 2006.

رونی صادر شد با راهپیمایی سفارشات در دقیقه 61 از جام جهانی حذف clash در آلمان در برابر رونالدو به پرتغال پس از اینکه حکم به مهر در مخالفت مدافع Ricardo Carvalho.

اما طبع می تواند به طور بالقوه ساییده شده و حتی بیشتر پس از رونالدو به نظر می رسد به کمپین برای دیدار رسمی به خود و سپس منچستر یونایتد همکار ارسال کردن.

بیشتر چه, آینده چند وقت Ballon d’or برنده شد و در تلویزیون پخش حرکت در جهت خود را پس از نیمکت اخراج.

اما در ستون خود در روز شنبه بار رونی گفت که او نمی غبطه خوردن خود ستاره هم تیمی واکنش به این حادثه گفت که او انجام داده اند همان حال نقش ها معکوس شده است.

من خواهد بود در ref در صورت به مطمئن شوید که او فرستاده ؟ اگر او سزاوار قرمز اگر آن را کمک خواهد کرد ما برنده – بله ، من می خواهم آن را انجام دهد فردا” گفت: رونی که در حال حاضر نشان دهنده دربی کانتی در انگلستان ردیف دوم.

من فکر کردم: “در واقع من سعی کردم به او رزرو شده در نیمه اول برای غواصی است.’ و چشمک چیزی که من نمی بینم هر چیزی که در همه. آن چیزی بود.”

رونی می گوید که او حتی اقدام به پاک کردن هوا و بلافاصله پس از بازی گفتن این ستاره پرتغالی که او را از چند هفته قبل از فصل آموزش.

حدس و گمان در آن زمان پیشنهاد کرده بود که رونالدو را در منچستر یونایتد می تواند در معرض خطر با توجه به برخی از آنچه را دیدم به عنوان unsportsmanlike انجام هدف خود clubmate در بزرگترین صحنه فوتبال جهان, اما رونی می گوید که هنگامی که گرد و غبار به حال حل و فصل آن کسب و کار به طور معمول بین دو در منچستر یونایتد آموزش زمین.

در اولین بازی از فصل جدید ما ضرب و شتم فولهام 5-1. من گل دو و او را برای یکی و آرام همه چیز را,” رونی گفت که این حادثه به نظر می رسید برای ایجاد یک پیوند بین دو نفوذ بازیکنان.

در اتاق پانسمان ما همیشه واقعا نزدیک است. آن بود که همیشه دو نفر از ما انجام شوخی مدیر و یا بازیکنان دیگر. و آنچه اتفاق افتاده بود برای ما آورد و نزدیک به هم روی زمین,” رونی گفت.

سه سال آینده شد و ما به عنوان یک مشارکت آورده و سه عنوان و لیگ قهرمانان. من کارت قرمز در گلنکیرن شد نقطه شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de