آب تروریسم’: دهلی نو متهم پاکستان از هدر رفتن دو برابر آنچه در هند می شود تحت رودخانه های پیمان

هند را رد کرد و القائات رسانه های پاکستان که نارندرا نخست وزیر دولت به دنبال نقض قدیمی دهه آب های پیمان میان دو کشور را متهم کرده که اسلام آباد از پوشش خود بسیار زیاد زباله.

باعث مطبوعات گزارش ادعا هند بود و پیش نویس های پیشنهادی برای ساخت سد در منطقه مورد مناقشه کشمیر در اتهام نقض آبهای ایندوس توافق PK Saxena, دهلی نو را سند آب کمیسر گفت: اتهامات بیش از تلاش های پاکستان برای منحرف کردن از خود را “ناخالص سوء مدیریت منابع آب است.”

“گزارش از هند تلاش نقض سند آبهای پیمان رد شده است را نادرست و دور از واقعیت” Saxena گفت PTI اشاره کرد که اسلام آباد ضایعات تقریبا دو برابر میزان آب اختصاص داده شده به هند تحت توافق که او گفت: “بسیار سخاوتمندانه” به پاکستان است.

این اعمال با اعتراض و قرار دادن موانع به منظور جلوگیری از هند به طور کامل از حقوق خود تحت معاهده هستند جدید پاکستان ‘آب تروریسم’ به مانع توسعه [جامو و کشمیر] و قطعا مطابق با روح معاهده است.

هند و پاکستان سهم آب از شش رودخانه که جریان را از طریق هر دو کشور تحت آبهای ایندوس پیمان از سال 1960 که باقی مانده است ناگسستنی حتی از طریق سه جنگ.

همچنین در rt.com ‘این آب متعلق به ما کشاورزان: نخستوزیر پاکستان نه تنها یک قطره از آب خواهد شد و جریان به پاکستان

تحت توافق هند اعطا شده است تنها حدود 16 درصد از کل منابع آب است و نه حتی با استفاده از همه آن را اجازه می دهد بقیه به جریان پایین دست به خاک پاکستان. اما با وجود داشتن دسترسی به بسیاری از منابع و پاکستان با توجه به Saxena بود بی پروا سوء استفاده به دو سوم از آن خود بخش.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im