سازمان دیده بان سفید مردم التماس بخشش از سیاه و سفید خود را در مراسم نماز

پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس و پس از آن در سراسر کشور شورش گروهی از سفید تگزاسی باید کاملا به معنای واقعی کلمه خم زانو به, سیاه همسایگان و التماس برای بخشش خود.

یک چند نژادی جمعیت جمع آوری شده در هوستون در روز یکشنبه به دعا برای خانواده فلوید بود که به مرگ خفه توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا, هفته گذشته است. در طول نماز سفیدی در حضور کاهش یافته و به زانو خود را قبل از سیاه و سفید خود را به همتایان با یک مرد درخواست “عفو و بخشش از ما برادران و خواهران برای سال ها و سال ها از نژادپرستی است.”

“ما با فروتنی خود را قبل از شما,” او گفت:.

ساعت قبل از تسلیم نمایش هوستون اداره پلیس بازداشت 100 نفر برای مناجات در نظم عمومی زده اند. با وجود دستگیری تظاهرات در هوستون نشده اند به عنوان خشونت و هرج و مرج در امریکا را از دیگر شهرستانها است. هر چند حوادث منازل به قصد سرقت و ضرب و جرح شد, گزارش, ترین تظاهرات در تگزاس, شهرستان, شد, صلح آمیز با ماموران ساکنان در میان تظاهر کنندگان.

همسایه دالاس نمی کرایه نیز با جمعیت تظاهر lobbing آجر در پلیس اسب, تنظیم خودرو در آتش و در یک نقطه, ضرب و شتم یک مرد به یک خمیر برای تلاش برای دفاع از کسب و کارهای محلی با یک کارد بزرگ و سنگین. در روچستر, نیویورک, یک زن مسن و شوهرش نیز به شدت مورد ضرب و شتم توسط یک باند از تظاهر کنندگان به عنوان آنها در دفاع از فروشگاه خود را.

همچنین در rt.com زن مورد ضرب و شتم با تخته به عنوان او تلاش می کند برای دفاع از فروشگاه از غارتگران (اخلال تصویری)

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مقامات در 75 یا بیشتر شهرستانها محاصره توسط تظاهر کنندگان به “سخت” در هرج و مرج برخی از مقامات اتخاذ نگرش هوستون نماز جمعیت. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom توصیف شورش در دولت خود را به عنوان یک صفحه نمایش از “صالح” نامید و قول داد که به “نشانی از نژاد پرستی و ریشه آن باعث می شود.”

سیاتل شهردار جنی Durkan در ضمن سرزنش “خشونت و تخریب” در “سفید مردان است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net