دیده بان: سفید, BLM فعالان متحمل خشم سیاه معترضان برای دراماتیک تاریخچه-کوه در می رم ‘شلاق برده’ تظاهرات

وجود دارد و خشمگین در یک زندگی موضوع اعتراض در چارلستون کارولینای جنوبی که یک گروه لیبرال سفید فعالان خشمگین سیاه و سفید خود را با همتایان تظاهرات که برجسته سفید برده و مالک.

بد قضاوت صفحه نمایش صورت گرفت در چارلستون ماریون مربع که در آن یک گروه از بنای یادبود مدافعان جمع آوری شده برای نشان دادن حمایت خود را برای یک مجسمه John C. Calhoun طرفدار برده داری آمریکا معاون رئیس جمهور.

جای تعجب نیست که جمع آوری جذب یک ضد تظاهرات که در آن ده ها تن از سیاه زندگی توجه فعالان شعار شعارهای از جمله “جورج فلوید” و “آن را به پایین.”

اما چیزهای عجیب و غریب که در چندین سفید سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان رژه در مقابل بنای یادبود مدافعان تا لباس پوشیدن و به عنوان دستبند سفید بردگان که پشت در بودند خون آلود از شلاق, کیر سیاه, برده-مالک بود که رانندگی آنها را در.

چشمگیر تظاهرات دیدم سیاه, برده, راننده بارها و بارها سرزنش سفید بردگان به عنوان آنها به آرامی حوصلگی گذشته Calhoun مجسمه. “اگر چه نقش ها معکوس شد, نظر شما هنوز هم می خواهید پرچم؟” یکی از این گروه شنیده میشد فریاد. آنها نیز برگزار می شود نشانه های خواندن: “اگر چه این تاریخ خود را?” و “ترقه برای فروش.”

فیلم از صحنه های گرفته شده توسط محلی به گزارش خبرنگار توماس Novelly, گیر افتاد, تلخ پس از اجرای تئاتر به عنوان سیاه و سفید فعالان بدحجابی سفید تظاهرکنندگان برای antics خود را. “قرار است که s**t کردن خواهر که نیست! چرا شما اینجا هستید؟” یک زن می تواند صدای جیغ در دیگر فعال.

کسانی که در تظاهرات شرکت کردند بنا به گزارش ها گفت: به عنوان ترک یک شکاف فوران بين دو گروه وجود آنها ظاهرا در همان سمت از موضوع است.

جمع آوری شکسته شد تا زمانی که پلیس ضد شورش با حضور در صحنه است. این اعتراضها در پی چارلستون شهردار جان تککلنبورگ اعلام کرد که Calhoun مجسمه را به پایین گرفته شود.

همچنین در rt.com ‘مسیحیت’ روند به عنوان یک آمریکایی از ترس آن خواهد بود تا در انصراف از فرهنگ را سفت بلوک

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de